Štai kodėl moteriai iš tikrųjų nereikia santuokos ir santykių.

Štai kodėl moteriai iš tikrųjų nereikia santuokos ir santykių. Žmonės

Psichologo nuomonė.

Yra mitas, kad moteriai reikia daugiau šeimos ryšių. Štai kodėl ji turi sukurti namų komfortą, tačiau savo ruožtu vyras tiesiog sutinka su šeima ir santuoka. Tai netiesa. Psichologas Chrisas Normanas įsitikinęs, kad teiginys, jog moteris sutinka viską dėl santuokos ir šeimos ryšių, yra per daug patriarchalinės visuomenės, kuri tampa nebereikalinga.

Moteriai reikia savirealizacijos

Esmė ta, kad moteris turi save realizuoti. Bet kadangi prieš 50 metų žmonija neleido moterims pilnavertiškai vystytis visuomenėje, ji galėjo pasirinkti tik šeimą. Dabar pasaulis keičiasi ir dauguma moterų nėra pasirengusios mesti darbo vien dėl vyro noro.

Moteriai reikia vaikų

Moteris nori būti mama ir turėti vaikų. Tačiau dabar tam visai nereikia kurti šeimos. Vyro nebuvimas ir vaiko buvimas kartais labai palengvina gyvenimą. Kadangi daugelis vyrų nenori suvokti, kad šeima yra dviejų žmonių darbas, o ne viešbutis „viskas įskaičiuota“, kuriame galėsite patogiai įsitaisyti ant velnio, o moteris tarnaitės pavidalu gali bagažinėti.

Moteriai reikia pinigų

Mūsų močiutės dažnai gyveno su vyrais, nes jie turėjo kažkuo gyventi. Iš tikrųjų tik vyras galėjo pilnai dirbti. Šiandien moterys pačios gali užsidirbti pinigų. Arba nukreipta į tai. Dėl to pinigų klausimas yra uždarytas kaip santykių pagrindas. Tačiau yra nepaprastai turtingų vyrų, dėl kurių moterys yra pasirengusios padaryti daug. Bet, tiesą sakant, tokius vyrus galima suskaičiuoti ant pirštų.

Moteriai reikia meilės

Be jokios abejonės, moteris turi jausti meilę, rūpestį ir švelnumą. Visai kaip vyras. Tačiau tam nereikia kurti šeimos. Psichologas Chrisas Normanas įsitikinęs, kad šiandien moteris yra kur kas mažiau pasirengusi užmerkti akis į blogą požiūrį į save, atleisti neištikimybę ir iškęsti kitus dalykus, kurie anksčiau buvo vadinami „išmintimi“. Moterys nori meilės, o netoliese yra ne tik vyras, todėl visuomenė tiki, kad su ja viskas gerai.

Moteriai šiais laikais nereikia santykių ir šeimos tokios formos, prie kurios esame įpratę. Moteriai reikia gero partnerio, draugo ir aistringo meilužio. Tai visi dalykai, kurie šiek tiek skiriasi nuo tada, kai santykiai ir santuoka užmezgami valant namus ir virtuvės stalą.

Moterims reikalingas partneris, kuris taip pat yra pasiryžęs investuoti į santykius ir kuriam šeimos ryšiai yra kažkas dvasingo ir vertingo, o ne tik erdvė su palydovais. Moteriai nebereikia senos šeimos, įsitikinęs Chrisas Normanas.

Reklama