Stanislavas Stavickis–Stano bandė sustabdyti girtą vairuotoją: po pusvalandžio gavo žinutę

Naujienos

Muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano neseniai pasidalijo neeiline istorija. Jis susidūrė su žmogumi, kuris akivaizdžiai apsvaigęs nuo alkoholio sėdo prie vairo.

Dalindamasis istorija socialiniuose tinkluose, Stano pabrėžė, kad alkoholizmas – itin rimta problema.

„Prie Norfos savo rajone užmačiau „kominį“ vairuotoją, bandžiusį lipti į mašiną.

Bet apie viską nuo pradžių.

Stovim su Joana kasoje. Priekyje degtinę perka Deivydo Zvonkaus amžiaus jaunuolis. Jau gerai pasiurbęs, bet apsirengęs pakankamai kultūringai. Pamatęs mane, žmogus pradeda šnekėti visokius keistus dalykus. Pasakoja, kad turi gražią raudoną mašiną. Sako, kad Joanai turėtų patikti, nes tikrai graži mašina ir svarbiausia – raudona. Aš šito monologo neverčiu dialogu ir tyliu.

Mes su Joana išeinam iš parduotuvės, o jis iš paskos. Bando atsisveikinti ir pirštu rodo į savo tą raudoną mašiną (Opelis). Giriasi, kad namo vairuos pats. Na, tada aš Joanai užkemšu ausis ir pakankamai garsiai išreiškiu mintį: „Jei tu bl.. tokiam stovyje bent prisiliesi prie vairo, aš tau tą pačią akimirką iškviesiu policiją“ ir t.t.

Aplinkiniai suklusta ir supranta, apie ką kalba. Žmogus nuleidžia galvą ir pažada tikrai nevairuoti. Peščiom namo pareiti nusprendžia.

Aš su Joana dar palaukiu mašinoje minutę ir nuvažiuoju namo.

Po pusvalandžio gaunu žinutę feisbuke:

„Sulaikė jį prie namų vairuojant. Tai net į alkotesterį nesugebėjo papūsti.“

Pasirodo ponas pijokas palaukė, kol išvažiuosiu, ir sėdo už vairo. Tačiau kiti žmonės kaip mat informavo pareigūnus.

Aš jau nekalbu apie pavojų, kurį aplinkiniams sukelia tokie vairuotojai. Bet man įdomu kas yra pačių tokių vairuotojų galvose? Stovi parduotuvėje kominis, giriesi, kad tuoj vairuosi ir manai, kad aplinkiniai nusisuks ir nesikiš?

Bet turiu aš savo teoriją. Žmogus tiesiog ieškojo pagalbos. Suprasdamas, kad pats sustoti nebegali. Žmogus tokiu būdu norėjo save sustabdyti.

Kuriam laikui sustabdė.

Mano tėvas gėrė. Todėl suprantu, kad tai liga. Stiprybės sergantiems ir ieškokite pagalbos, bet ne tokiais būdais“, – rašė Stanislavas Stavickis.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!