Stano – apie karą vykstanti Ukrainoje: Putinas yra pasaulio vėžys

Naujienos

Dainininkas Stano jau šį penktadienį, kovo 11-ąją dalyvaus apdovanojimų ceremonijoje „Lietuvos garbė“. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas vyras kalba nevyniodamas žodžių į vatą – Putino režimas jau seniai yra pasaulio organizmą nuodijantis vėžys.

„Lietuvos garbės“ ceremonijoje dainininkas pasirodys su „Liepaičių“ choru ir atliks dainą duetu su iš Ukrainos kilusia mergaite. Apie šį renginį dainininkas atsiliepia tik pačiais geriausiais žodžiais.

„Man labai smagu, kad yra tokie renginiai, kurie išlieka ilgą laiką. Dažnai panašaus pobūdžio nekomerciniai renginiai po kažkurio laiko nuslopsta ir išnyksta. Man yra labai džiugu, kad šitas renginys gyvuoja daugybę metų.

Aš manau, kad šių metų „Lietuvos garbė“, kurios visas leitmotyvas – situacija Ukrainoje, sutampa su mano požiūriu į tai, ką šiemet turėtume vadinti Lietuvos garbe, didvyriais. Nesvarbu, kad jie ukrainiečiai, o ne lietuviai, jie yra Lietuvos garbė, nes jie kovoja už mūsų teisę gyventi be karo“, – teigia pašnekovas.

Prabilus apie Ukrainoje jau dvi savaites vykstantį Rusijos pradėtą karą, Stano Kremliaus režimą su Putinu priešakyje palygina su onkologine liga. Vyras tikina, jog su jo patirtimi susirgus vėžiu sutampa ir pasaulio reakcija vos tik prasidėjus karui Ukrainoje.

„Aš pakomentuosiu apie tai, ką žinau labai gerai. Putino agresiją prieš Ukrainą reikia lyginti su onkologine liga, su vėžiu. Aš pats kai su šituo susidūriau, labai gerai matau paraleles.

Žemė susirgo vėžiu. Labai įdomu, kad viskas sutampa. Kai žmogus suserga vėžiu, jis pereina kelis ligos priėmimo etapus. Pirmasis iš jų – neigimas. Lygiai taip pat ir prasidėjus karui visi bandė sakyti, kad gal čia ne karas, gal čia nieko nebus, greitai baigsis.

Po to, kaip ir su onkologine liga, atėjo derybos. Tada imi derėtis, šnekėtis su gydytojais, kad gal čia nieko blogo tau. Ir tik po tų kelių etapų ateina priėmimas – žmogus susitaiko ir priima tą ligą“, – tikina Stano.

Visgi, jis yra užtikrintas – šį metaforinį „vėžį“ pasaulis jau pripažino ir ėmėsi jo gydymo. „Kol žmogus blaškosi, tol liga progresuoja, reikia pripažinti, kad yra problema. Aš manau, kad jau dabar galime drąsiai sakyti, kad pasaulis pripažino šitą planetos vėžį, kuris vadinasi Putino Rusija, ir pradėjo gydymą“, – užtikrintas atlikėjas.

Ir paties S. Stavickio šeima sudėjusi rankų nesėdi: „Visos priemonės, kurios yra prieinamos, visas jas naudojame. Konkrečios pagalbos teikimas daiktais, rūbais, žaisliukais, finansinė parama – kas savaitę pervedam kiek turim pinigėlių.

Yra informacinis karas, socialiniuose tinkluose skatinu draugus apie tai skaityti, formuotis nuomonę. Ir aišku, pokalbiai su rusais, Rusijoje gyvenančiais žmonėmis“, – vardija S. Stavickis-Stano.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija „Lietuvos garbė“ –  kovo 11 d. 19:30 per TV3!

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!