Stebuklingos žolelės, kurios pritraukia sėkmę, turtus ir sveikatą

Stebuklingos žolelės, kurios pritraukia sėkmę, turtus ir sveikatą Įdomybės

Dauguma žolelių yra naudojamos vietoj vaistų, nes pasižymi gydančiomis savybėmis. Tačiau kai kurios žolelės dar ir geba pritraukti sėkmę, turtus ir gerą sveikatą!

Ramunėlės

Augalas simbolizuoja grynumą. Jis padeda pritraukti sėkmę ir pagerinti asmeninį gyvenimą. Galima vartoti kaip nuovirą ar arbatą. O norint pritraukti meilę, reikia su savimi nešiotis džiovintus augalo žiedlapius.

Jonažolė

Augalas apsaugo nuo piktos akies ir kitokios energetinės žalos. Jis gali palengvinti depresiją, papildyti kūną energija ir apsaugoti nuo priešų. Jonažolę galima vartoti kaip arbatą. Taip pat augalas naudojamas kaip namų talismanas.

Čiobreliai

Augalas padeda nuo uždegimo. Jis taip pat padeda atkurti jaunystę ir grožį. Šios žolelės miltelių galima dėti į kosmetines kaukes. Ne mažiau naudingos yra vonios su čiobreliais.

Raudonėlis

Padeda normalizuoti miegą, taip pat stiprina nervų sistemą. Augalas turi būti laikomas šalia lovos. Taip pat tinka džiovintų lapelių prikimštos pagalvės. Žolelės kvapas padeda stabilizuoti emocinę būseną.

Ugniažolė

Ugniažolės padeda atsikratyti blogų minčių. Ji laikoma veiksminga priemone nuo depresijos. Augalą galima nešiotis su savimi, nes jis padeda stabilizuoti psichinę būseną. Manoma, kad ugniažolė neša sėkmę ir veikia kaip talismanas.

Reklama