Sukčiai naudojasi dingusio 15-mečio Mykolo šeimos skausmu: neapsigaukite

Naujienos

Daugiau nei šešias savaites ieškomas Mykolas Davidonis vis dar nerastas. Jo paieškoms sukurta speciali feibuko grupė „Mykolo paieška“, kurioje savanoriai bei neabejingi piliečiai, šeima vis dalijasi naujais planais, kaip surasti 15-metį.

Deja, bet ne visi žmonės – geros valios ir linkę prisidėti. Pasirodo, yra tokių, kurie naudojasi nelaime ir platina neteisingas, melagingas arba pornografinio turinio nuorodas.

Platina virusus

Po Mykolo mamos įrašu socialiniame tinkle moteris pasidalijo komentaru, prie kurio parašė: „stiprybės ir sėkmės“, o video pavadintas „Nauji faktai dėl Mykolo“.

Dingusio paauglio paieška, trečia diena (nuotr. Broniaus Jablonsko)

Štai tokia žinutė yra klaidinanti ir melaginga – atsidarius ją nėra jokių naujų faktų, o tik užblokuotas turinys dėl galimų virusų bei turinys, skirtas suaugusiems. Moteris netruko sulaukti pasipiktinusių žmonių reakcijų dėl to, kad dalijasi tokio pobūdžio žinutėmis ir naudojasi šeimos skausmu.

Būtent dėl to yra itin svarbu nepasimauti ant sukčių kabliuko bei neatidarinėti neaiškių arba netikslių nuorodų.

Dingo vasario 4-ąją

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo vasario 4 dieną. Tądien, kiek po 16 val., jis išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje. Vėliau ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas. Tikėtina, kad išsikrovė telefono akumuliatorius.

Po kurio laiko prie Žirmūnų tilto buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Rasta jo striukė ir kuprinė, vėliau rastas ausinių dėklas, ausinės, banko kortelė ir telefonas.

Anksčiau naujienų portalui tv3.lt jaunuolio mama Ieva Davidonienė yra sakiusi, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie keturias valandas – nuo 16 iki 20 val.

Dingimo dieną vaikinas vilkėjo žalios ir juodos / tamsiai mėlynos spalvos dryžuotą megztinį, juodas kelnes, mėlynus batus.

Visi, turintys naudingos informacijos, raginami skambinti numeriais +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

Prisidėti prie pagalbos ieškant dingusio 15-mečio galite „Facebook“ grupėje „Mykolo paieška“ paspaudę čia.​​

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!