Sumaištis dėl SEL koncerto baigėsi: Pranešame, kad Klaipėdoje jis neįvyks

Naujienos

Pasirodžius Egidijaus Dragūno-SEL pasisakymams apie karą Ukrainoje, su atlikėju viena po kitos nustojo bendradarbiauti įvairios įmonės, atšaukti koncertai.

Visą savaitę buvo kalbama ir apie vasarą suplanuotą koncertą Klaipėdoje. E. Dragūnas jį vis dar jį reklamavo, buvo parduodami bilietai, tačiau Klaipėdos Žvejų rūmų, kuriems priklauso Klaipėdos vasaros estrada, kurioje koncertas planuojamas, direktorius buvo įsitikinęs – šio renginio mieste būti negali.

Penktadienį tai patvirtino ir SEL. Socialiniuose tinkluose SEL grupės puslapyje buvo įdėtas pranešimas, kuris skelbia, kad koncertas yra atšaukiamas ir liepos mėnesį nebeįvyks.

Vėliau komentarą pateikė ir bilietų į renginį platintojas „Bilietai LT“.

„Renginio organizatorius UAB „Idėjų logistika“ priemė sprendimą atšaukti šį renginį.

UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ atstovaujantis prekės ženklą „Bilietai.lt“ iki gegužės 15 d. atliks grąžinimus visiems pirkėjams įsigijusiems bilietus internetu, o pirkusieji bilietus kasoje iki gegužės 30 d. turės užpildyti „Bilietai.lt“ tinklalapio renginio puslapyje gražinimo formas ir atgauti sumokėtus už bilietus pinigus.

Daugiau informacijos: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/atsauktas-sel-klaipeda-2022-350882/“, – rašoma naujienų portalui tv3.lt pateiktame pranešime.

Primename, kad savaitės pradžioje naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Žvejų rūmų direktoriumi Alvydu Juozu Lenkausku, jis paaiškino, jog koncerto organizatorius yra UAB „Idėjų logistika“, ir vienašališkai nevykdyti su įmone pasirašytos sutarties jie negali. Dabar, pasak direktoriaus, viskas priklauso nuo kelių dalykų.

„Situacija išties neaiški. Manau, kad koncertas neįvyks, čia dabar yra miesto sprendimas – išduoti leidimą koncertui, ar ne.

Jis dar nesikreipė miesto leidimo renginiui. Mes pasiūlėme anksčiau išsiimti leidimą, mums arogantiškai atsakė, kad tai bus padaryta likus 3 savaitėms iki renginio“ – tikina A. J. Lenkauskas.

Parduota vos 100 bilietų

Žvejų rūmų direktorius teigia esąs įsitikinęs – koncerto liepos mėnesį nebus.

„Aš nusiteikęs, kad jo nebus, mūsų pozicija yra aiški. Mes tiesiog nenorime turėti teisinių niuansų. Toks punktas sutartyje numatytas nebuvo, o vienašališkai nutraukti sutarties mes negalime.

Aš manau, jog neįvyks tas koncertas, niekas nevyksta, bilietai nejuda. Šimtas bilietų buvo nupirkta, viskas. Visi profesionalai sako, kad jis neturėtų įvykti, jo niekas nereklamuos, neparduos bilietų ir galiausiai pats atšauks.

Kai pasirodė jo tie pasisakymai, mūsų pirma mintis ir buvo, kad koncerto nebus, graužėmės nagus, kad jau turėjome pasirašę sutartį“, – atsidūsta Alvydas Juozas Lenkauskas.

Panašu, kad jam pritaria ir pati miesto valdžia – žiniasklaidoje pasirodė kalbų, jog Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas taip pat patikino, kad koncerto jo mieste nebus.

Pokalbio pabaigoje direktorius išduoda priėmęs sprendimą palikti pareigas, jeigu šis koncertas vis dėlto įvyks: „SEL bus išvertęs iš posto Klaipėdos kultūros namų direktorių“, – liūdnai pajuokauja A. J. Lenkauskas.

„Bilietai LT“ prašo teisėsaugos institucijų įsikišimo

Egidijui Dragūnui-SEL nenustojant reklamuoti koncerto Klaipėdoje, ketvirtadienį prabilo ir bilietų į šį renginį platintojai.

„Šiuo metu laukiame „Sel“ koncerto organizatorių UAB „Idėjų logistika“ sprendimo ir informacijos, kad galėtume pranešti bilietus jau įsigijusiems klientams apie tolesnį minėto renginio likimą. Pašalinti minėto renginio iš savo interneto svetainės negalime, nes anksčiau bilietus įsigijusiems pirkėjams privalome skelbti informaciją apie tolesnius organizatoriaus veiksmus, renginį perkelti ar atšaukti pradedant bilietų grąžinimo procesą.

Veikiame vadovaudamiesi bendražmogiškomis vertybėmis ir mūsų organizacijos principais. Nė kiek nesigailime vienašališkai priimtų sprendimų, tačiau suprantame, kad tokiu būdu susikūrėme sau papildomų juridinių rizikų, todėl labai norėtume, kad iniciatyvos imtųsi reguliavimo institucijos – teisėsaugos organai. Jei rinkos priežiūros institucijos mano, kad šis koncertas Lietuvoje įvykti negali, tai toks sprendimas turėtų būti nedelsiant priimtas ir paskelbtas atitinkamų institucijų. Mes jo laikysimės nedvejodami“, – komentavo „Bilietai LT“ atstovas Aleksandras Karablikovas.

Primename, jog apie Rusijos invaziją į Ukrainą E. Dragūnas pasisakė savo paskyroje instagrame.

„Tie, kurie sėdi ten ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegul jie ten b*** šaudosi, tegul jie ten šika. Aš už taiką ir geriu alų“, – vaizdo įraše sakė E. Dragūnas. Kaip pranešė 15min, vėliau šis vaizdo įrašas buvo ištrintas. Šiais grupės „SEL“ lyderio komentarais pasipiktino ir jos nariai, kurie pranešė paliekantys grupę.

Vėliau, anot portalo, E. Dragūnas viešai piktinosi jo pasisakymą pasmerkusius pramogų pasaulio atstovais bei išvadino juos „idiotais“, taip pat keiksmažodžiais kreipėsi ir į atlikėją Justiną Jarutį.

Iš grupės pasitraukė atlikėjai

Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.

Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b… šaudosi, aš už taiką.“

Tokia kalba įsiutino ir pramogų pasaulio žmones – Indrę Stonkuvienę, Mantą Bartuševičių, Justiną Jarutį. Indrė Stonkuvienė stebėjosi, kaip dar žmonės gali eiti į jo koncertus ir paragino to daugiau nebedaryti.

„Negaliu susilaikyti dėl šio žmogaus, visų pirma kaip mama, kaip žmogus, kuriam rūpi, kad nevyktų karas! Žūsta žmonės! Vaikai! Vyrai! Klausyti šio žmogaus vėpliojimų (ir nebejuokinga), gąsdina žmonių neadekvatumas. Sėdi sau, kelia taurę jis ir dar pasisako tokius š… – tikrai??? Natūralus planetos išvalymas?“, – rašė I. Stonkuvienė.

Atlikėjo pasisakymai palietė ir pačius grupės narius, jie pareiškė paliekantys grupę: „Po vakarykščių vadovo pasisakymų ir filmuotų video, mes – muzikantai: Kasparas Meginis, Julius Valancauskas, Jonas Butvydas, Viktoras Woop, Mindaugas Balčiūnas, Romas Rainys, Silvija Pankūnaitė-Micutė oficialiai pareiškiam, jog daugiau nebūsime grupės SEL dalimi. Pabrėžiame, kad visi iki vieno stipriai nepritariame Egidijaus komentarams (bei visiškai esam prieš kolegų atlikėjų žeminimą). Tiek būtų šiuo klausimu. #СлаваУкраїні.“

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!