Sūnui tylint apie aplinkybes, Aušra Maldeikienė išklojo viską ir dar daugiau

Naujienos

„Labai didžiuojuosi tuo, ką padarė mano sūnus“, – savo feisbuko paskyroje po ketvirtadienį kilusio skandalo dėl STT agentų kratos Seimo nario Mindaugo Puidoko kabinete rašė politikė ir Mato Maldeikio mama Aušra Maldeikienė. Jos teigimu, taip būtų pasielgęs bet kuris normalus žmogus.

„Ir didžiuojuosi tikrai ne dėl to, kad pranešė STT. Tai padarytų bet kuris normalus žmogus, o jau mano sūnūs ar aš – per 15 minučių (beje, taip ir buvo – anas veikėjas tik uždarė sūnaus kabineto duris, ir sūnus surinko STT vadovo telefono numerį).

Beje, nekliedėkit puidokiniai korumpuotieji, kad tai kažkaip susiję su Pavilionio ar kažkokių vulgarių diedų maršu. STT informaciją turi nuo pirmos dienos, o tai buvo gerokai anksčiau. Gerokai“, – tikino ji.

„Didžiuojuosi tuo, kad jis ramiai atsilaiko prieš visą visai šitai dvasiškai mirusių korumpuotų vagių, gašlių maršo vyrukų ir senstelėjusių ponečkų šutvę. Apie visą šį reikalą žinau nuo pirmos dienos. Sūnus mane informavo iškart po vizito į STT, kuris įvyko per pusvalandį nuo ano šlykštaus bandymo pirkti.

Naujų detalių nežinau (gerbiame Lietuvos įstatymus, tad net namuose sūnus nepasakojo, ką konkrečiai jam sakė tyrėjai), bet net to, ką žinau, tikrai užtenka paliudyti, jog bus įdomu.“

Pasak jos, sūnus sakė, kad jam paliko didelį įspūdį STT tyrėjų profesionalumas, tad tikisi pradėti naują kovos su politine korupcija etapą.

„Bet žinoki, – jūs, visi puidokiniai vagys ir kita orlauskinė šušera, esate mirštanti Lietuvos diena. Visi tie tradicinių šeimų gynėjai man (tikiuosi, ir visiems mano draugams) atgrasūs ir savo dvejetukininkų knygos nemačiusių mentalitetu, savo aistra pinigams, vogimu, melu, korupcija, be kurios jie savo gyvenimo nemato.

Tie tradicinių šeimų gynėjai (įskaitant juos remiančius kardinolus, vyskupus, kunigus ir zakristijonus) yra primityvūs ir gašlūs – visa ta jų tradicija tėra labai mažo protelio žmogaus mėgavimasis bent svajonėse apie seksą.“

A. Maldeikienė tikino, kad kas yra pagarba, meilė ir atsidavimas, kurie ir kuria šeimas (tikras, normalias, o ne tradicines), jiems net galvoj netelpa.

„Užuojauta. Kai užaugi tarp alkoholikų, nematei knygų ir mokykloje net prieveiksmio be klaidos parašyti neišmokai, tai taip ir gaunasi. Bandymai kalbėti pompastiškai reikalo esmės nekeičia.

Puidokas dar kartą vakar pademonstravo tradicinių šeimų gynėjo tikrąjį veidą.

Kaip ir visi macho, kurie ramiai balsuos ir už tai, kad vaikus būtų galima mušti, ir saugos tradicijas padaužyti savo žmoną, jis vakar dar kartą pademonstravo korumpuoto bailio veidą (labai tikiuosi, kad Puidokas dabar mane paduos į teismą už šmeižtą. Kartoju, Puidokai, esi korumpuotas vagis ir melagis, beje, jau teismo už melus baustas. Aūūū, laukiu kvietimo į teismą, bus įdomu žiūrėti, kaip vartysiesi meluose).“

Primename, kad Seimo Darbo partijos frakcijos narys M. Puidokas ketvirtadienį pareiškė Seime patyręs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų smurtą.

Apie tai jis pranešė ketvirtadienį per plenarinį Seimo posėdį. M. Puidokas Seime posėdžio metu ketvirtadienį pareiškė, jog prieš jį smurtavo STT pareigūnai.

„Įvyko precendento neturintis atvejis parlamentarizmo istorijoje. Savo kabinete buvo prieš mane smurtaujama STT agentų, buvau smaugiamas, suplėšė rūbus, be jokio teisinio statuso pagal jų nutartis, nes nesu nei liudininkas, nei įtariamasis.

Iš manęs buvo atimti asmeniniai daiktai jėga, buvo iki kraujo rankos sudraskytos, trūko oro. Sakiau, kad aš dūstu, bet mane toliau smaugė. Savo veiksmų jie nenutraukė. Tikrai kreipiuosi į Seimo pirmininkę, kas vyksta. Nes tokių dalykų Seime neturėtų vykti“, – sakė parlamentaras.

Po šio pareiškimo Seimo narys M. Puidokas žurnalistams paaiškino, kas atsitiko. „Aš iš karto jų paklausiau, kodėl buvo ateita, buvo kalbėta labai miglotai. Pareikalavau advokato, jo labai nenorėta suteikti ir duoti. Net buvo nenorima manęs išleisti iki tualeto, nors aš jokio teisinio statuso neturėjau. Aš leidau apieškoti kabinetą, kabinetų nerakinu, bet kas ten gali įeiti“, – sakė M. Puidokas.

M. Maldeikis kol kas negalėjo pateikti tikslių detalių dėl kyšio siūlymo, mat kol kas vyksta tyrimas.

Šaltinis: delfi.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt