Sūnus vedė, o dabar manęs prašo už pinigus, kad padėčiau jam su ruoša ir maisto gaminimu…

Žmonės

Prieš kelis mėnesius mano sūnus vedė. Mano manymu, jis pasirinko į žmonas labai jauną ir išlepintą merginą. Aš prašiau jo neskubėti ir geriau pažinti išrinktąją, tačiau jis pasielgė savaip.

Merginai dabar 22 metai, o mano sūnui 33. Aš neturiu nieko prieš tokį amžiaus skirtumą, bet juk visada reikia ieškotis maždaug panašaus išsivystymo lygio poros…

Jie susitikinėjo vienus metus, bet niekada negyveno kartu.

Aš sakiau savo berniukui, kad nieko gero iš to neišeis – jo išrinktoji niekada negyveno atskirai nuo tėvų, todėl nemoka savarankiškai vesti namų ūkio. Taip ir gavosi. Praėjus maždaug 2 savaitėms po vestuvinės kelionės sūnus pradėjo man skambinti ir prašyti ką nors jam paruošti. Iš pradžių jis neprisipažino, kad jaunoje jų šeimoje yra kažkokių problemų – sakė, kad paprasčiausiai pasiilgo mano patiekalų. Bet kartą, vakarieniaudamas pas mane, jis papasakojo, kad žmona nieko nemoka ir nenori daryti namuose.

Pasirodė, kad ji – visokių dietų ir taisyklingos mitybos šalininkė, todėl gali savaitėmis maitintis grikiais ir garuose ruošta žuvimi. Vienintelis, kas jai normaliai gaunasi – tai kiaušinienė ir makaronai su sūriu, tačiau sūnus jais jau pasisotino.

Ruošoje mergina irgi nestipri – indus plauna tik indaplovėje ir neplauna grindų rankomis ( jie turi siurblį robotą, tačiau vien jo tvarkai palaikyti nepakanka).

Po šio pokalbio aš nuėjau pas juos į svečius ir bandžiau pasikalbėti su marčia, tačiau viskas veltui. Ji laikosi savo ir įrodinėja, kad mano receptai žalingi ir kada daugelį patiekalų dabar galima nusipirkti pusgaminių pavidalu. Kas liečia tvarkymąsi, ji pasakė man, kad neturi laiko dažnai jo atlikti – ji mokosi universitete ir namuose užsidirba kaip manikiūro meistrė.

Sūnus suprato, kad su ja nieko gero nebus ir ėmė prašyti manęs padėti jiems su ruoša ir gaminimu už pinigus, bet tai kažkaip keista…
Negi moterys dabar taip aptingo, kad negali rasti kelių valandų per dieną apsitvarkyti namuose ir pradžiuginti mylimo vyro kuo nors skaniu?
Kas gi tada bus, jei jiems gims vaikas?

Mano laikais nebuvo visos tos buitinės technikos, kurią turi mano marti, tačiau aš atlikdavau visus darbus namuose. Nesuprantu, kodėl ji nusprendė tekėti, jei jai pačiai iki šiol reikia auklės ir ji nieko negali padaryti savarankiškai…

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt