Šuo buvo paimtas iš blogo šeimininko, ir ji visą laiką spoksojo į sieną

Šuo buvo paimtas iš blogo šeimininko, ir ji visą laiką spoksojo į sieną Įdomybės

Šuns, pavadinto Angelu, istorija įrodo, kaip tikra draugystė gali pakeisti gyvenimą.Gyvūnas pateko į savanorių rankas iš žiauraus šeimininko namų, kuris nesirūpino savo augintiniu ir buvo jam žiaurus.

Angelas turėjo problemų su socializacija ir pasitikėjimu, todėl visi prieglaudos darbuotojų bandymai kažkaip įtikti gyvūnui pasirodė nesėkmingi.Tada jie nuėjo eksperimentuoti ir perkėlė atsakomybę už reabilitaciją … ant kito šuns!

Norėdami tai padaryti, jie vėl kreipėsi į neatsargų veisėją ir iš jo nusipirko maždaug tokio pat amžiaus šuniuką.Susitikimas su Angelu buvo toks džiugus, kad vaikų namų darbuotojai ėmė manyti, kad Angelas ir jo senasis draugas yra broliai ir seserys.

Angelas pradėjo keistis prieš mūsų akis.Pirma, dingo sveikatos problemos, nuo streso krentantis kailis vėl pradėjo augti.Antra, šuo nustojo žiūrėti į sieną ir vengė kontakto su žmonėmis.

Pakeitimai leido gyvūnui susirasti naujus namus.Dabar Angelas, kaip ir jo sesuo, gyvena mylinčioje šeimoje.

Savininkai žino jaudinančią savo keturkojo draugo istoriją, todėl nusprendė, kad Angelas turėtų kartais susitikti su seserimi.O sprendžiant iš džiaugsmingų jų nuotraukų, sprendimas buvo teisingas.

Reklama