Šuo pabučiavo kiekvieną šuniuką, kurį žmonės išsinešė

Šuo pabučiavo kiekvieną šuniuką, kurį žmonės išsinešė Žmonės

Benamių pitbulio kalytė, kuri vėliau bus vadinama Vaivorykštė, niekada netraukė žmonių.Gyvenimas gatvėje išmokė būti atsargiai ir nepasitikėti, tačiau nutiko kažkas, ko protingas gyvūnas negalėjo numatyti.Praėjus 48 valandoms po šuniukų gimimo, audra užklupo rekordinius lietus Kalifornijoje.Vaivorykštė paslėpė naujagimius tsutsikus krūmuose, tačiau šeimos galimybės išgyventi buvo menkos.Turėjau nenoriai pasitikėti žmonėmis.

Ne todėl, kad Vaivorykštė buvo vijoma iš visur.Priešingai, vietos gyventojai pastaraisiais mėnesiais ne kartą ją pastebėjo ir bandė pamaitinti ar nuvežti į prieglaudą.Bet šuo visada bėgo.O kai kilo perkūnija, skubiu iškvietimu atvykę gelbėtojai ilgai negalėjo suprasti, kur ji slepiasi su šuniukais.Krūmai nėra patikima pastogė, tačiau naktį, lietaus metu ir su žibintuvėliais juose rasti nedidelį daiktą nebuvo lengva.O blogas oras darėsi vis blogesnis.

Rasta!Dabar reikėjo įgyti Vaivorykštės pasitikėjimą, kuris galėjo paslysti iš įpročio, tačiau neapleido šuniukų.Ginsis, puls, turės užmigdyti?Bet viskas pasirodė glamonė ir kelios maisto porcijos.

Gelbėtojas atsargiai paėmė šuniuką ir nutempė jį laukan, tolyn nuo laikinosios duobės.Vaivorykštė pakilo, buvo budri ir … laižė kūdikio nosį.Tarsi ramina – viskas bus gerai.Žmonės po vieną išvedė šuniukus ir kiekvienas gavo mamos atsisveikinimo bučinį.Pats šuo liko duobėje ir nežinojo, kur vedami jo vaikai.

Vaivorykštė nesipriešino, kai ji pati buvo ištraukta iš krūmų ir padėta į narvą.Lietus vis stiprėjo ir atėjo laikas išeiti iš gatvės, kad būtų užtikrinta saugi danga.Žmonės, šunys, įranga – viskas buvo permirkusi, be to, dėl perkūnijos nutrūko elektra, todėl reikėjo įsikurti prieglaudoje ir žibintuvėlių šviesa apžiūrėti veterinaro išgelbėtą.

Gelbėjimo operacijos rezultatas: plonas, reikalaujantis priežiūros, tačiau apskritai sveikas šuo-mama ir aštuoni gražūs šuniukai.Prisimindami sąlygas, kuriomis jie pasirodė prieglaudoje, jie buvo pavadinti pagal elementus: Perkūnas, Vėjas, Rūkas, Blykstė, Žaibas, Audra ir du mažiausi – Lašelis ir Lašelis.Vaivorykštė tapo Vaivorykštė ir prieš mūsų akis virto draugiškiausiu šunimi pasaulyje, kuris, atrodo, norėjo nedelsiant kompensuoti visas gyvenimo dienas be žmogaus priežiūros.

Šuniukai auga ir netrukus bus pasirengę susirasti naujus namus.Vaivorykštė nebebijo žmonių ir jai netrukdo, kad jos vaikai taip pat gauna savo šeimas.

Liečiamas gelbėjimo operacijos vaizdo įrašas:

 

Reklama