Super būdas atsikratyti užkritusių akių vokų! Tik 5 minutės ir jūsų vokai puikiai atrodys! Rezultatai yra nuostabūs!

Super būdas atsikratyti užkritusių akių vokų! Tik 5 minutės ir jūsų vokai puikiai atrodys! Rezultatai yra nuostabūs! Receptai

Šie būdai verta pabandyti! Paprasta, greita ir efektyvi!

Viršutinio voko ir voko edemos nusileidimas yra būklė, kuri gali skirtis nuo laikino iki nuolatinio, nuo vienašališko iki dvišalio. Nepriklausomai nuo to, ar ji veikia vieną ar abi akis, tai labai erzina ir atrodo nepatraukli, todėl asmuo atrodo senesnis.

Be to, atlenkiantys vokai gali netgi blokuoti arba sumažinti regėjimą, priklausomai nuo to, kiek jie paveikia mokinį.

Apatiniai vokai paprastai yra vienas iš pirmųjų senėjimo požymių, tačiau kartais juos gali sukelti nervų pažeidimas, akių pažeidimas arba sunki liga, pvz., Insultas, smegenų auglys arba nervų ar raumenų vėžys.

Natūralios priežasties atveju nereikia nieko daryti, nes natūralios priemonės padės pašalinti šią problemą.

Kiaušiniai yra vienas iš geriausių būdų gydyti šią būklę dėl savo plačių gydomųjų savybių.

Pavyzdžiui, kiaušiniai gali būti naudojami kaip plaukų kaukė, drėkinanti kaukė odai arba priemonė tamsioms dėmėms pašalinti. Taip pat žinoma, kad jie užkerta kelią spuogų atsiradimui ir sugriežtina veido bei odos aplink akis odą.

Mes Jums siūlome paprastus ir labai efektyvius receptus, kurie padės sumažinti raukšles, atkurti odos elastingumą ir pašalinti patinimą bei vokų edemą.

Vienintelis reikalingas ingredientas yra kiaušinio baltymas! Vadovaukitės toliau pateiktomis instrukcijomis!

  1. Nuplaukite veidą kruopščiai ir pašalinkite visą makiažą.
  2. Sausas veidas
  3. Paimkite medvilnės pagalvėlę ir naudokite jį ant kiaušinio baltos į akių vokus.
  4. Įsitikinkite, kad tai padaryti atidžiai, kad kiaušinio baltymas nepatektų į akis.
  5. Palikite jį visiškai išdžiūti, tada švelniai nuplaukite šiltu vandeniu.

Atsižvelgiant į tai, kad šis gydymas yra visiškai natūralus ir visiškai saugus, galite jį naudoti kasdien. Pirmieji rezultatai bus matomi po kelių dienų.

Norėdami sugriežtinti odą ir pašalinti raukšles:

  1. Pridėti 1/2 šaukštelio kamparo alkoholio į kiaušinio trynį ir gerai sumaišykite.
  2. Užtepkite ant švaraus, sauso paviršiaus plonu sluoksniu, kai jis išdžiūsta, po džiovinimo uždėkite antrą sluoksnį.
  3. Leiskite jam išdžiūti ir nuplaukite kaukę šiltu vandeniu ir švelniu judesiu.

Ši kaukė gali būti naudojama du kartus per savaitę.

Paimkite kelis atšaldytus agurkus , padėkite juos ant akių ir leiskite jiems dirbti 15-20 minučių prieš skalavimą šaltu vandeniu.

Prieš naudodami akis, laikykite arbatos maišelius į šaldytuvą. Palikite arbatos maišelį 20 minučių ir kartokite procedūrą kasdien.

Aloe Vera kaukė:

  1. Maišytuvas 4 valgomieji šaukštai alavijo gelio su 2 šaukštais avižinių dribsnių, 4 šaukštai jogurto ir keletas agurkų.
  2. Naudokite šį mišinį ant akių vokų, veido, kaklo ir dekoleto, leiskite jam dirbti 20 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Vynuogės yra gausios resveratrokų , kurios yra labai veiksmingos gydant plaučių akių vokus. Viskas, ko jums reikia, yra valgyti daugiau vynuogių kasdien, kad atidėti senėjimo procesą ir nuvalykite veidą vynuogių minkštimu. Užtikrinamas odos elastingumas!

Nuplaukite veidą šaltu vandeniu ir patrinkite odą aplink akis ledo kubeliais. Šis paprastas triukas sugriežtina odą ir pataiso nuleistus akių vokus, mažina patinimą. Patartina gaminti ledo kubelius iš žolelių nuovirų: šalavijų, ramunėlių, mėtų ar medetkų.

Reklama