Supilu į būgną kartu su rankšluosčiais ir pastebiu, kad jie niekada nebuvo tokie minkšti kaip dabar!

Įdomybės

Nėra nieko maloniau už purų rankšluostį kūnui nusišluostyti. Tačiau būna, kad laikui bėgant jis tampa šiurkštus, todėl perkame naują, kad jie būtų minkšti. Tai didžiulė klaida, nes galite sugrąžinti jų minkštumą.

Daugelis žmonių nežino, kad skalbimas yra atsakingas už rankšluosčių būklės pablogėjimą. Iš esmės taip yra dėl to, kad naudojami netinkami preparatai, kurie netinka tokių medžiagų priežiūrai. Daugelis iš mūsų skalbdami rankšluosčius į stalčių pilame minkštiklio. Ar jūs taip darote? Jūs iš tikrųjų darote didžiulę klaidą. Geriausias ploviklis jiems skalbti yra virtuvėje.

Kaip turėti minkštus rankšluosčius?

Užtenka tik nedidelio energijos kiekio ir įsipareigojimo, kad rankšluosčiai būtų tokie minkšti kaip viešbutyje. Pirmiausia atidžiai perskaitykite gamintojo rekomendacijas etiketėje, kad išsirinktumėte tinkamiausią skalbimo temperatūrą. Antra, rūšiuojant drabužius, rankšluosčių jokiu būdu negalima maišyti su kitais drabužiais ar apatiniais. Taip pat verta įsitikinti, kad įdėjus rankšluosčius skalbimo mašinos būgne lieka tuščios vietos. Jei šios sąlygos yra įvykdytos, galite pradėti pildyti stalčių plovikliais. Be skalbimo miltelių, reikia pridėti medžiagos, kuri gerai suminkštins audinius. Verta rinktis kepimo miltelius, dėkite net dvi pakuotes. Jie veiks ne prasčiau nei cheminiai pakaitalai.

Kitos rankšluosčių skalbimo gudrybės

  • Vietoj standartinių miltelių rekomenduojama naudoti skalbimo kapsules, kurios labai greitai ištirpsta.
  • Optimali rankšluosčių skalbimo temperatūra yra nuo 40 iki 60 laipsnių.
  • Į skalbinius įdėta kepimo soda suteiks nuostabių rezultatų, o vos 1/2 puodelio produkto greitai sugrąžins rankšluosčiams gaivumą, švarą ir minkštumą.
  • Spiritinis actas – ne mažiau veiksminga priemonė, kuri ne tik gerai išskalbs rankšluosčius, bet ir išvalys skalbimo mašiną.
  • Gręžimo ciklas turi būti nustatytas labai mažas, kad nesusiglamžytų ir nesusidėvėtų rankšluostis.
  • Prieš kabinant juos ant džiovyklės, vertėtų kiekvieną stipriai pakratyti.
  • Svarbus ir pakabinimo būdas, nes rankšluosčiuose neturėtų būti įlinkimų.
  • Jokiu būdu nelyginkite rankšluosčių.
  • Paskutinis būdas išlaikyti rankšluosčius minkštus – laikyti juos gerai vėdinamose spintelėse ar lentynose, kad jie nepelytų.

minkšti

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt