Susipažinkite: 63 metų modelis, kuri iki šiol domina vyrus

Žmonės

Ji atsisako senti!

Kai žmonės galvoja apie senatvę, jie įsivaizduoja jaukų namelį ir kiemelį, kur dūksta anūkai. Bet kai kurios moterys į pensiją žiūri kitaip.

Lesli Maksvel štai jau 63 metai, bet ji nepanaši į tipišką senutę. Blogerė sportuoja 5 dienas per savaitę. Pirmą kartą ji tapo fitneso turnyro nugalėtoja 49-erių.

Melburno gyventoja prisipažino, kad visada domėjosi sportu ir rūpinosi savo sveikata. Ji rado savo jaunystės ir grožio paslaptį. Kur ji slypi?

Lesli vartoja maistą, turtingą maistingųjų medžiagų. Ji pasakė „ne“ rafinuotam ir nesveikam maistui. Treniruotėms ji renkasi jėgos pratimus su svarmenimis. Jos manymu, ši fitneso rūšis padeda patempti raumenis, tonizuoti sėdmenis ir rankas.

Kažkada motina jai sakė, kad berniukai nemyli mergaičių su raumenimis. Bet dabar moteris įsitikino, kad tai ne taip. Jai net patinka varžytis su vyriškąja lytimi sporte. Be jėgos treniruočių, Lesli atlieka tempimą.

Dabar aš žymiai laimingesnė ir labiau pasitikiu savimi, nei būdama jaunesnė. Ypač man padėjo tai, kad aš radau draugų sporto salėje ir dalyvavau varžybose.

Kas liečia jos asmeninį gyvenimą, tai čia Lesli neturi problemų.

Visi mano partneriai buvo jaunesni už mane, įskaitant mano buvusį vyrą, su kuriuo buvo 13 metų amžiaus skirtumas.

Moteris susitikinėja tik su tais vyriškiais , kurie gimė vėliau 1957 metų, tai yra su tais, kurie jaunesni už ją. Jie, tarp kitko, patys nuo jos nenuleidžia akių. Lesli komfortiška su jais, kadangi ji jaučiaisi jaunesnė, nei iš tiesų.

Fitnes-modelis pataria visoms moteris nelaukti, o imti reikalus į savo rankas.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt