Sužinokite, kodėl jums reikia pabarstyti druskos ant slenksčio

Sužinokite, kodėl jums reikia pabarstyti druskos ant slenksčio Įdomybės

Tai nėra prietaras! Štai kodėl ant durų reikia pabarstyti druskos! Padarysi ir tu!

Ne prietaras

Mes visi nuo vaikystės esame mokomi, kad jei pabarstyti druskos, tai yra ginčas. Tai labai populiarus ženklas. Tačiau jame nėra nieko mistinio ar paslaptingo. Faktas yra tas, kad kažkada druską buvo sunku gaminti, jos trūko ir kainavo nemažus pinigus, todėl veltui jos iššvaistymas buvo neleistina prabanga.

Įsivaizduokite, jei dabar netyčia pabarstysite ant žemės raudonųjų ikrų, tai taip pat gali sukelti kivirčą su artimaisiais. Nors ikrus vis tiek galima kažkaip nuplauti, tačiau druskos ir dulkių atskirti negalima. Todėl buvo įprasta pabarstyti druska – tai yra ginčas – tiesiog tais laikais žmonės keikdavosi, nes buvo sugadintas labai brangus produktas, ir viskas.

Ir šiandien mes kalbame ne apie ženklus, o apie gydomąsias ir naudingas druskos chemines savybes, apie kurias daugelis net nežino. Žmonės nuo senų senovės apie tai žinojo. Tik mes esame taip įpratę prie įprastos stalo druskos, kad mes jos absoliučiai nesuvokiame kaip kažko vertingo ir rimto.

Jums gali pasirodyti keista, tačiau druska taip pat naudojama kaip valymo priemonė. Druska taip pat yra puiki medžiaga dezinfekuoti ir valyti įvairius daiktus, neturinti toksiško poveikio.

Be to, druska yra labai pigi, todėl nėra jokios priežasties jos nenaudoti. Iš tiesų, daugelis specialių parduotuvių valymo priemonių yra ne tik brangios, bet ir pavojingos sveikatai, nes jose yra kenksmingų cheminių medžiagų.

1. Apsauga nuo skruzdėlių ir blusų

Jei norite atsikratyti skruzdžių ant langų, durų ar spintelių, pabarstykite šias vietas druska. Be to, premijos forma tai taip pat sumažins drėgmės lygį namuose. Taip, taip, todėl druska šlakstoma ant slenksčio, o ne dėl ten esančių prietarų.

Jei kas nors mato druską priešais priekines duris (ypač pirmame aukšte), atminkite, kad ji atstumia skruzdėles. Ir jei lygiomis dalimis sumaišysite valgomąją druską ir soda, tada šis mišinys atbaidys net blusas, kurios į šilumą įbėga iš rūsio, iš gatvės ir iš įėjimo. Tai veikia, asmeniškai patikrinta!

2. Vario, žalvario ir sidabro poliravimas

Šie metalai išblukę ir išblukę, jei jie nėra poliruoti. Ir tam jums reikia druskos. Sumaišykite druską su obuolių sidro actu ir patrinkite metalinius daiktus, kad jie blizgėtų. Ši natūrali priemonė pašalins visas dėmes ir nešvarumų nešvarumus.

3. Nuotekų valymas

Karštame vandenyje ištirpinkite šiek tiek druskos ir šiuo tirpalu praplaukite kriauklės kanalizaciją vonios kambaryje ar virtuvėje. Druska ištirps riebalų sankaupas, kurios užkimš vamzdžius ir blogai kvepia.

4. Namo ir automobilio langų plovimas

3,5 šaukšto šilto vandens ištirpinkite 2 šaukštus druskos. Šis sprendimas gali išplauti langus ir pašalinti užsispyrusias dėmes. Maloni premija bus tai, kad tokio valymo poveikis išliks ilgiau nei įprasta.

5. Odos atjauninimas

Sumaišykite druską su levandų eteriniu aliejumi arba alyvuogių aliejumi. Šį mišinį tepkite ant kūno. Palaukite kelias minutes, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Druska užtikrins greitą ir efektyvų nusausinimą. Be to, oda įgis jauną ir sveiką išvaizdą.

6. Dantų skausmas

Jei vargina dantų skausmai, kraujuojančios dantenos ar burnos opos, jums padės druska. Tiesiog šiltame vandenyje ištirpinkite šiek tiek druskos. Įsitikinkite, kad jis visiškai ištirpsta. Šiuo mišiniu praskalaukite burną.

Rezultatas nėra ilgas. Nenustebkite dėl tokio efekto. Didžiojo Tėvynės karo metu druskos tirpalai išgelbėjo dešimtis tūkstančių kareivių su sunkiomis žaizdomis. Taigi druska veltui vadinama „balta mirtimi“.

7. Dantų balinimas ir burnos priežiūra

Norėdami pagaminti balinamąjį mišinį, lygiomis dalimis sumaišykite soda ir druską. Bet kada naudokite šį mišinį. Tai sugrąžins jūsų dantims natūralų blizgesį.

8. Skalbimo rezultatų gerinimas

Norėdami apsaugoti drabužius nuo susitraukimo, į skalbimo mašiną įpilkite šiek tiek druskos. Tai ypač naudinga, jei ketinate džiovinti drabužius saulėje.

9. Užuolaidų ir kilimų spalvos atkūrimas

Jei norite atkurti užuolaidų ir kilimų spalvą, jums reikės druskos tirpalo. Jis suteiks jiems naują išvaizdą net ir po vieno gydymo. Įdėkite skudurą į koncentruotą sūrymą. Po kurio laiko ištraukite jį ir nuvalykite kilimais ir užuolaidomis.

Būtinai pasidalykite šiuo naudingu straipsniu su draugais ir šeima!

Reklama