Sužinokite savo dovaną pagal gimimo datą

Sužinokite savo dovaną pagal gimimo datą Įdomybės

Stebuklingi skaičiai, ką jie reiškia mūsų gyvenime, kaip jie mus veikia? Numerologija atskleidžia skaičių ir skaičių magijos paslaptis: kaip sužinoti, kuriam skaičiui priklausote, kaip šis skaičius veikia jūsų likimą.

Kas tu esi?

Kiekvienas iš mūsų yra originalus, ir tai galima pastebėti ne tik žiūrint į savo veidus ir figūras, bet ir į charakterį, sugebėjimus bei pageidavimus. Nepaisant to, kad mūsų išskirtinumas yra akivaizdus, ​​kai kurie mano, kad jie yra paprastos asmenybės, nėra aišku, kodėl jie atsirado šiame gyvenime. Elementari aritmetika padės nušviesti kiekvieno žmogaus likimą.

Kaip sužinoti savo likimo numerį

Norėdami sužinoti matematiką, norėdami sužinoti savo gyvenimo tikslą, turite susumuoti visus savo gimimo datos skaitmenis, kol gausite paprastą vienaženklį skaičių. Tarkime, kad gimėte 1989 m. Vasario 23 d. (2 mėn.). Norėdami sužinoti Likimo skaičių, turite pridėti 2 + 3 + 2 + 1 + 9 + 8 + 9, todėl gausite dviženklę figūrą 34. Toliau turite sužinoti dviejų skaičių 3 ir 4 sumą, galų gale gausite 7. „Septyni“ yra Asmens, gimusio 1989 m., Vasario 23 d., Likimo numeris. Apskaičiavus Likimo skaičių, būtina patikslinti jo vertę.

Likimo skaičių reikšmė: jūsų dovanos nustatymas

Vienetą po skaičiavimų gauna žmonės, sugebantys vadovauti kitiems, žinoma, ši Likimo dovana turi būti išvystyta ir patobulinta. Paprastai žmonės, turintys „Vieną“, tampa puikiais pedagogais, mokyklos mokytojais, profesionaliais mentoriais, oratoriais, viršininkais ir pan.

Du reiškia, kad Likimas apdovanojo žmogų logika. Loginis mąstymas leidžia realizuoti save įvairiose srityse ir srityse. Jūs galėsite susitvarkyti su reikalais daug greičiau tiksliau nei kiti, neprarasdami situacijos kontrolės.

Trys yra universalumas. Žmonės, kurių likimo skaičius yra „Trys“, dažniausiai yra kūrybingos asmenybės, turinčios puikių organizacinių įgūdžių. Daugelis jų yra garsūs politikai, rašytojai, kritikai, mokslininkai ir muzikantai, jie gimė su šia dovana. Taigi pažodžiui visi keliai prieš jus yra atviri.

Keturi yra likimų skaičius tų žmonių, kuriems sekėsi tikslieji mokslai. Jei jaučiate polinkį į matematiką, fiziką, chemiją, tuomet galite rasti savo pašaukimą mokslo ar medicinos srityse. Nedvejodami išbandykite save programuodami, nes esant didelei tikimybei šioje srityje galėsite pasiekti reikšmingų aukštumų.

Penkios yra empatijos ir užuojautos dovana, galimybė pajusti savo pašnekovą subtilių reikalų lygyje. Tokią dovaną turintys žmonės sugeba greitai užmegzti ryšius visuomenėje, yra nepaprastai draugiški, moka saugoti paslaptis ir kelia pasitikėjimą.

 Akivaizdžiausias tokių žmonių pašaukimas yra psichologija, tačiau profesionalai, kurie taip pat yra malonūs pašnekovai, yra vertinami daugelyje kitų sričių.

Šeši reiškia polinkį pažinti pasaulį, keliauti, mokytis užsienio kalbų. Ką aš galiu pasakyti – tokių žmonių galima pavydėti, nes jie gali tapti profesionaliais diplomatais, navigatoriais, misionieriais, keliautojais ar tiesiog sėkmingais kelionių agentais.

Likimas suteikia septynis žmonėms, kurių siela jau pasiekė tam tikras aukštumas, jie tapo labai jautrūs ir pažeidžiami. Žmonės, turintys skaičių „septyni“, yra linkę į depresiją, jie dažnai nepasitiki savimi, tačiau tai žinodami galite išmokti susivaldyti ir rasti savo pašaukimą. Puikios psichikos organizacijos žmonės gali tapti meno kritikais, ekspertais ir pan.

Aštuoni – dovana tikslingiems žmonėms, nežinantiems moralinio nuovargio. Šių savybių derinys liudija didžiulį potencialą, kuris leis jums pasiekti tai, ko kiti negali. Tokie žmonės pasiekė rekordus sporte ir pelnė verslą.

Iš tikrųjų devyni yra apversti šeši, o dovana, kurią Likimas įteikė žmonėms, gimusiems po numeriu „9“, skiriasi nuo šešių. Jie yra namų kūnai, jie yra patikimi draugai, ištikimi sutuoktiniai, rūpestingi tėvai ir mylintys vaikai.

Kaip matote, Likimas apdovanojo kiekvieną iš mūsų specialia dovana, tačiau mūsų užduotis yra ją išplėtoti ir mokėti ja teisingai naudotis. Nereikia išbandyti kitų žmonių vaidmenų, nes šiame gyvenime kiekvienas turi savo.

Reklama