„Tai katastrofa“ – Putinas pirmą kartą pripažino visišką automobilių pramonės žlugimą: davė specialią užduotį

Naujienos

Pasitarime dėl automobilių pramonės situacijos, Putinas liepė parengti valstybinę strategiją, kaip atgaivinti automobilių gamybą, atsižvelgiant į naujas sąlygas.

Rusijos automobilių pramonė labai nukentėjo dėl Rusijai pritaikytų sankcijų. Naujų automobilių gamybos apimtys ženkliai sumažėjo, o bendra situacija atrodo niūriai: stabdomi konvejeriai, pardavimų kiekis krenta, pardavėjai stabdo veiklą. Nuostoliai šioje pramonės šakoje sudaro maždaug 85% buvusių apimčių. Problemas imta pripažinti ir valstybiniu mastu. Jų aptarimui ir sprendimų paieškai, Putinas sušaukė neeilinį pasitarimą.

„Svarbu išlaikyti Rusijos technologinio suvereniteto esmines dalis. Taip pat, būtina užtikrinti lengvųjų automobilių poreikio tenkinimą, atsižvelgiant į kainų dinamiką“, – situaciją apibendrino Rusijos prezidentas.

Putinas atkreipė dėmesį į būtinybę, išsaugoti įmonių gamybos pajėgumus bei jų darbuotojų skaičių. Šiems tikslams pasiekti, jis nurodė Rusijos vyriausybei iki rugsėjo 1 dienos parengti strategiją, kaip automobilių pramonę ištraukti iš krizės.

Įdomu, ar rugsėjo mėnesį dar bus ką traukti, atsižvelgiant į dabartinius Rusijos automobilių pramonės mažėjimo tempus.

www.technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis
Reklama
error: Alert: Content is protected !!