Tamara Globa pateikė tiksliausią Jaučio metų prognozę kiekvienam zodiako ženklui.

Tamara Globa pateikė tiksliausią Jaučio metų prognozę kiekvienam zodiako ženklui. Horoskopai

Rusijos būrėja Tamara Globa garsėja tiksliomis prognozėmis. Kaip ir kuo maitinti Jaučią, kad ateinantys metai taptų laimingi ir sėkmingi? Astrologės teigimu, šiais metais teks sunkiai dirbti, nauda iš dangaus nenukris tiesiog taip, tačiau savo srities profesionalai gali pelnytai kilti karjeros laiptais. Metalinis jautis mėgsta permainingus sugebėjimus, taip pat nuoširdumą kitų ir jo paties atžvilgiu. Skirtingai nuo kitų ekspertų, Globa nekalba apie finansų krizę. Ji tiesiog pataria pasirūpinti rytdiena, įdėti pinigus į dėžę. Jautis įvertins liesą požiūrį. Kalbant apie sveikatą (didelis dydis neturi nieko bendro, nors gyvūnas kruopštus), ateinančiais metais jai reikės priežiūros. Rizikos sumanymus geriausia palikti vėliau, pagrindinės jo kategorijos yra nuoseklumas ir tvirtumas.

Avinas . Nustok viską kritikuoti. Palikite savo patarimus sau. Jei jus išskiria didelis produktyvumas, tada žvaigždės žada pagerinti jūsų finansinę padėtį.

Pats Jautis (dar žinomas kaip Bullas) palaiko savo globotinį. Jūs turite visus reikiamus išteklius, kad galėtumėte realizuoti savo pasirinktą sritį. Kokybiškas, atkuriamasis, atsipalaidavimas leis išvengti kartais depresinių būsenų. Nežiūrėk į šoną, pirmenybę teik savo šeimai.

Dvyniai turės platų pasirinkimą. Jūsų sėkmė priklauso nuo jūsų darbo kokybės. Džiaugsmingų staigmenų nebus. Pasirūpinkite savo psichine sveikata, kad pykčio priepuolyje nesusimaišytumėte su savo santykiais.

Vėžys , jei dar nebaigėte savo seno verslo, tai Jaučio metai yra geriausias laikas tam. Nesivelkite į apkalbas ir intrigas. Paaukštinimas yra įmanomas, jei laikotės atokiau nuo piktų kalbų. Analizuokite santykius šeimoje. Galbūt kažkas nutiks ne taip. Šiemet jiems reikės skirti daug dėmesio.

Liūtai bus apkrauti darbu. Be to, tai bus šviesūs ir turiningi metai jums tarsi televizijos seriale. Žiūrėk, nenusimink Gobio savo ekscentriškais veiksmais, kitaip vasarą nereikės ilsėtis kurorte, o plušėti dviems. Priešinga lytis kartais gali kelti stresą, varžyti.

Dėl Virgos, viskas sklandžiai ir ramus, be aštrių kampų. Metų viduryje kūrybinė neviltis gali būti priblokšta, tačiau pabaiga patiks įspūdingais rezultatais. Atėjo laikas galvoti apie šeimos kūrimą ir vaikų susilaukimą. Eik, kas neturėjo laiko!

Metalo jaučio iš Vangos prognozė. Dėl kokių ženklų jis atsibunda lemiamas?

Svarstyklės užimtos palaikant vidinę pusiausvyrą, todėl jos yra svarstyklės, kurias nuolat kankins vidinės abejonės. Jaučio metais teks dirbti su tarpusavio santykiais. Išmokite atvirai kalbėti apie savo jausmus, darykite tai, ko norite!

Skorpionams galima pavydėti – kalbant apie finansus, metai bus geriausias būdas! Viršininkai bus patenkinti jūsų pasirodymu, o tai reiškia, kad jie apdovanos ir gaus. Metai žada aistrų intensyvumą santykiuose dėl padidėjusio impulsyvumo. Linksminkis darbe, čia tau nėra lygių.

Ir Šaulys , jaučio pažadėjo pelno per metus. Tiesa, jūs turite tai prakaituoti! Skirkite laiko šeimai ir draugams, pašalinkite įtampą. Galėsite tapti šiltu palaikymu ir patikima parama vienas kitam.

Artimiausias Ožiaragių laikotarpis žada būti neramus . Nepaisant to, jūs būsite patenkinti rezultatu. Pelningi metai bus tiems, kurie yra susiję su žemės ūkiu, ar paslaugų sektoriaus specialistams. Atėjo laikas pagerinti savo sveikatą. Gera mityba ir saikingi pratimai padės tai padaryti.

Vandeniams patariama šiek tiek nutildyti savo užsispyrimą ir įsiklausyti į artimųjų patarimus. Kartais tai yra naudinga, žinoma, išlaikant asmenines ribas. Stenkitės maitintis teisingai, kitaip kyla pavojus, ypač vasarą, sugadinti sveikatą.

Žuvys Jaučio metų leis jums įdomu. Pagaliau realistai gali tikėti stebuklais! Jei dar nesate susituokę, tuomet sėkmė jūsų pusėje. Tikrai, jūs būsite ištrauktas koridoriumi! Tokiu atveju darykite tai, ką jums liepia širdis, o ne tai, kas priimta visuomenėje.

Reklama