Tamara Globa transliuoja: 4 šių ženklų atstovai gali tikėtis sėkmingos ateities iki metų pabaigos

Tamara Globa transliuoja: 4 šių ženklų atstovai gali tikėtis sėkmingos ateities iki metų pabaigos Horoskopai

Populiarus rusų astrologas Tamara Globa vėl paskelbė savo klausytojų ir žiūrovų prognozę, nurodydamas trijų zodiako ženklų atstovus, kuriuos supras malonūs įvykiai, kurie pasireikš ne tik mažais reguliariais džiaugsmais, bet ir didelėse netikėtose situacijose.

Lapkričio vidurys yra segmentas , kertantis galaktikos ašį su orbita; būtent nuo šio taško prasidės naujas gyvenimo etapas.
Ateis akimirka, kai daugelis žmonių ras harmoniją, o jų egzistavimas kaip visuma pasikeis, apie kurį kalbėsime toliau.

Būtinai perskaitykite iki galo.

Šį laiko periodą lydi motyvacija ir energijos antplūdis – taip yra dėl Marso-Veneros spaudimo, kuris gali sukelti tam tikrą sumaišties jausmą galvoje, o tai gali sukelti fantastiškas mintis ir ryškius sapnus kai kuriose situacijose.

Tačiau to nereikėtų tiek bijoti – priešingai, verta ištirti šį reiškinį ir panaudoti jį savo tikslams, išanalizavus rezultatus ir ištyrus.

Taigi Visata bando mus vesti į dvasinį pokalbį tokių, iš pirmo žvilgsnio atrodančių, abejotinų, tačiau itin teigiamų minties objektų pagalba.

Žmonės, gimę trijų galaktikos žvaigždynų veikimo laikotarpiu, gaus beprecedentį energijos užtaisą, kuris padės įgyvendinti daugybę svajonių.

Dvyniai bus kažkokioje kapsulėje, kuri įneša sumaišties į galvą ir realiame gyvenime – taip, iš pradžių bus jaučiamas dabartinio gyvenimo gremėzdiškumas, tačiau netrukus tokios keistos mintys išnyks, nes atsiras noras ką nors įgyvendinti, o pati sėkmė tavęs neaplenks. pusė: galite realizuoti visus tikslus, kurių kažkodėl nepavyko pasiekti.

Vidinis atsigavimas neaplenks Ožiaragių, kurių energija šiuo laikotarpiu pasieks aukščiausią tašką: galite pabandyti nueiti į iškylą, nes tai padės papildyti dalį darbe prarastų jėgų, kurios duos puikių vaisių esant vidutiniam krūvio lygiui.

Liūtas tikisi nemažos sėkmės ir asmeniniame gyvenime: jaunimas susivienys idėjos vedyboms metu, o brandūs ir pagyvenę žmonės ras harmoniją ir tarpusavio supratimą.

Reklama