TARP LONDONO LIETUVIŲ ĮSIPLIESKĖ „KARAS“ DĖL CEPELINŲ: TOKIOS REAKCIJOS NESITIKĖJO NIEKAS

TARP LONDONO LIETUVIŲ ĮSIPLIESKĖ „KARAS“ DĖL CEPELINŲ: TOKIOS REAKCIJOS NESITIKĖJO NIEKAS Žmonės

Itin populiarus posakis, kad „iš degtukų dėžutės malkų vežimą priskaldė“ šioje istorijoje iš tiesų įgavo reikšmingą prasmę. Tikrai nesinori tikėti, kad daug tokių žmonių egzistuoja, bet ši istorija užfiksuota susirašinėjimuose, todėl didelių abejonių dėl autentiškumo tikrai nekyla.

Smerkti taip pat niekas nieko neketina. Visi asmens duomenys, kurie buvo matomi susirašinėjime – paslėpti. Bet pats turinys – verčia griebtis už galvos. O viskas prasidėjo nuo noro paskanauti cepelinų…

Gera pradžia, dar ne puse darbo

Minėtas susirašinėjimas įvyko tarp, kaip manoma, Londone gyvenančios lietuvės Reginos (vardas pakeistas – aut. past.) ir maisto paslaugas į namus teikiančios Marijos (taip pat lietuvės). Viskas prasidėjo nuo paprasto klausimo, ar įmanoma būtų užsisakyti dvi cepelinų porcijas į namus?

Paslaugą teikiančiai moteriai atsakius, kad tai būtų įmanoma, tik neaišku kuriuo metu (greičiausia, savaitgalį), cepelinų užsimaniusi Regina dar perklausė, kiek viskas kainuotų? „Cepelinų porcija 5,5 svaro plius pristatymas 1 svaras.

Tai už dvi porcijas su pristatymu – 12 svarų. Bet nežinau dar, ar gaminsiu. Dar ilsiuosi po savaitgalio“, – kainą įvardijo Marija. Po šios žinutės Marija sulaukė tokios Reginos žinutės: „Gal gaminkite… O jei ką sugalvosite vidury savaitės, būtinai man praneškite! Tai už dvi porcijas būtų 12 svarų?? Brangoka sakyčiau, už tiek restorane steiką galima suvalgyti.“

Pasipylė grasinimai Prieš tai aprašytas susirašinėjimas vyko pirmadienį. Vos po dviejų dienų Regina vėl parašė Marijai: „Ryt cepelinai?“.

Šiai atsakius, kad „ne“, Regina pradėjo grasinti, kad jos vyrui priklausančiame „Facebook“ puslapyje (bendruomenė pagrindu sukurtas puslapis – aut. past.) Marija nebegalės reklamuoti savo teikiamų paslaugų: „Jums leidžia mano vyras dėti reklamą, o galėtų ir ne… Imtume ryt 2 porcijas!

Tai kokia būtų nuolaida? Kokiai 12 val.“. Marijai atsakius, kad jai visi žmonės vienodi ir kainos nustatytos tos pačios, Regina pratrūko: „Tai skelbimų nebebus!!! Vienodinkit žmones kitur? Už 10 svarų imam arba viskas bus ištrinta!!!

Mano vyras panaikins ne tik skelbimus, bet ir klientus!!!“ Marija šią istoriją paviešino socialiniame tinkle „Facebook“ ir sulaukė tautiečių palaikymo. Necitavome tam tikro Reginos vartoto žargono, bet jį galite rasti nuotraukų galerijoje esančio susirašinėjimo ištraukose.

Įdomu tai, kad bandymas susisiekti su grasinimais ir keiksmais „sužibėjusia“ lietuvaite buvo nesėkmingas. Po atitinkamo dėmesio „Facebook‘e“, ji ištrynė savo senąją anketą. Ir cepelinų ieškos, greičiausia, jau kitu vardu…

 

Reklama