Tarptautinio legiono specialiojo padalinio vadas sako: „Mums Rusijos kariuomenė yra kaip saldi bandelė“

Kitos Naujienos

Šiandien yra labai daug norinčių prisijungti prie Tarptautinio Ukrainos gynybos legiono – Lenkijos ir Ukrainos pasienyje savanorių yra apie 20-30 tūkst.

Kaip pranešė Censor.NET, remdamasis Vyriausiojo Ukrainos gynybos ministerijos žvalgybos direktorato „Facebook“ puslapiu, apie tai paskelbė Ukrainos Tarptautinio gynybos legiono specialiojo padalinio vadas, šaukiniu „Patarėjas“.

„Norinčių stoti į legioną yra labai daug. Tai yra apie 20-30 tūkst., kurie yra Lenkijos ir Ukrainos pasienyje. Negalime visų priimti. Tikrai atrenkame profesionalus, kurie žino, kas yra ypatinga paskirtis“ – sakė jis.

Jis pridūrė, kad šie žmonės atvyko ne dėl pinigų. „Jų motyvacija – palaikyti taiką ir demokratiją visame pasaulyje. Tai, ką jie matė vaizdo įrašuose, pokalbiai su Ukrainos žmonėmis jiems padarė didelį įspūdį, todėl jie atėjo mūsų palaikyti. Amerikiečiai tikrai profesionalai – jie atvyko su patirtimi visame pasaulyje“, – sakė vadas.

Jis taip pat kalbėjo apie savo patirtį kare prieš Rusijos kariuomenę: „Rusų kariuomenė mums yra kaip saldi bandelė. Mūsų kariuomenei, kuri kariauja 9 metus. Pas mus kariauja vyrai, kurių amžiaus vidurkis yra 30 metų. O pas juos, kiek mačiau – 50 kilogramų sveriantys vaikai, kurie net nemoka laikyti ginklų, nemoka kovoti. Tik Irpene sutikau savęs vertą priešininką.“

Šaltinis: technologijos.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!