Tarybinio chirurgo receptas: kaip per pirmąsias valandas greitai „užmušti“ gripą

Tarybinio chirurgo receptas: kaip per pirmąsias valandas greitai „užmušti“ gripą Receptai

Daug druskos vartoti negalima – tai žino visi. Įprotis, valgyti labai smarkiai pasūdytą maistą, kenkia sveikatai, kelia skysčių užsilaikymo organizme problemą. O štai druską naudoti, kaip gydomąją priemonę, netgi labai naudinga.

Druskos tirpalas gali padėti gydyti uždegimą, druskos tirpalu plaunama nosis ir gerklė, Kokius dar stebuklus daro paprasta valgomoji druska?

Šį receptą išbandė gydytojas I.I. Ščeglovas, gydęs karius dar Antrojo pasaulinio karo metais. Apie šį receptą papasakojo jo medicinos sesuo.

Medicinos sesuo pasakojo, kad chirurgas, naudodamas hipertoninį druskos tirpalą, gydė labai rimtas žaizdas, kurios po 3-4 dienų nustodavo pūliuoti, pasidarydavo rausvos spalvos. Aukšta temperatūra taip pat nukrisdavo. Mirties atvejų pas gydytoją Ščeglovą buvo tikrai labai mažai.

Kaip tai įmanoma? Visa paslaptis tame, kad druskos tirpalas absorbuoja skystį su patogenine mikroflora, įtraukdama visas kenksmingas medžiagas ir jas išvalydama.

Kokios yra druskos tvarsčio naudojimo taisyklės?

1) Druskos procentas tirpale turi būti ne didesnis, nei 10 procentų. Geriau mažiau, negu daugiau! Jei druskos bus daugiau, tai gali suardyti kapiliarus audiniuose toje vietoje, kur uždėtas tvartis.

2) Tvarsčiui reikia naudoti orą praleidžiančią medžiagą. Tai būtinas faktorius. Naudokite tik natūralius audinius – liną, medvilnę, kurie jau daug kartų buvo naudoti, skalbti, minkšti.

Jei naudojate marlę, sudėkite ją 8 sluoksniais. Bet kokį kitą audinį iš nurodytųjų – 4 sluoksniais.

3) Druskos tvarstis veikia tik tą vietą, ant kurios jis uždėtas.

4) Toks gydymas gali būti gana ilgas – reiks ne mažiau, kaip savaitės, kad būtų matomi rezultatai.

5) Tvarsčio uždėjimo metu tirpalas turi būti gana karštas. Tvarstį gręžkite vidutiniškai, kad nebūtų labai sausas ar labai šlapias. Pribintuokite bintu ir priklijuokite pleistru.

Kaip naudoti druskos tvarstį konkretiems susirgimams?

  • Jeigu jūs sergate sloga arba jums skauda galvą, uždėkite tvarstį ant kaktos ir pakaušio, apriškite aplink. Sloga praeina po 1 – 1,5 valandų. O norint atsikratyti galvos skausmo, raištį geriau palaikykite iki ryt9o.
  • Jei jaučiate, kad peršalote arba pasigavote gripą, iškart griebkitės šio metodo, aprašyto aukščiau. O jei jūs, vis tik, praleidote momentą, teks uždėti tokį tvarstį dar ir ant nugaros (2 sluoksnius sudrėkinto tvarsčio ir 2 sluoksnius sauso rankšluosčio.

Tvarsčius palikite nakčiai.

Atlikite 4-5 procedūras.

O štai dar keletas patarimų, kaip teisingai gaminti druskos tirpalą.

Tai svarbu!

  1. 1 litre šilto virinto vandens ištirpinkite 3 nubrauktus valgomuosius šaukštus druskos. Gerai išmaišykite. (Vanduo gali būti lietaus, distiliuotas)
  1. Paimkite 8 sluoksnius natūralaus audinio, pavilgykite tirpale 1 minutę. Lengvai nuspauskite, kad netekėtų.
  2. Uždėkite šį druskos tvarstį ant skaudamos vietos, gerai pribintuokite arba pritvirtinkite pleistru. Ant viršaus uždėkite natūralios vilnos audinio. Ir eikite miegoti.
  3. Ryte nenuimkite. Pakartokite procedūrą kitą vakarą prieš miegą.

PRIEŠ NAUDODAMI BET KOKĮ VAISTINĮ PREPARATĄ ARBA GYDYMO BŪDĄ, BŪTINAI PASIKONSULTUOKITE SU GYDANČIUOJU GYDYTOJU!

Reklama