Tebeieškomą į teismo posėdį neatvykusį paauglių tvirkinimu kaltinamą Algimantą Ulvidą duotas įsakymas suimti

Naujienos

Trečiadienį Kauno apylinkės teismas nutartimi kaltinamajam Algimantui Ulvidui paskirtas kardomąsias priemones – rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje – pakeitė į suėmimą ir paskelbė kaltinamojo paiešką.

Kaip rašoma teismo pranešime, kardomąsias priemones imtasi pakeisti manant, kad kaltinamasis bėgs nuo teisėsaugos. Tokia išvada grindžiama tuo, jog kaltinamasis pažeidė abi jam šiuo metu taikomas švelnesnes kardomąsias priemones, naujos gyvenamosios vietos adreso nenurodė, todėl atvesdinti jo nėra galimybės.

Atsižvelgiant į tai, teismas nutartyje pabrėžė, jog „kaltinamojo tinkamas dalyvavimas procese taikant švelnesnes už suėmimą kardomąsias priemones nėra ir negali būti efektyviai realizuojamas, o per švelnių kardomųjų priemonių tolesnis taikymas sąlygojo ir situaciją, kuomet teismui faktinė kaltinamojo buvimo vieta tapo nežinoma“, teigiama pranešime.

Kaltinamąjį už neatvykimą į teisiamąjį posėdį be pateisinamos priežasties nutarta nubausti 10 MGL, tai yra 500 eurų dydžio bauda, kuri turi būti sumokėta per 2 mėnesius nuo šios nutarties įsiteisėjimo dienos.

Primenama, kad Kauno apylinkės teismo Kauno rūmus yra pasiekusi baudžiamoji byla, kurioje A. Ulvidas kaltinamas padaręs 2 nusikalstamas veikas, tai yra tvirkinęs jaunesnius nei 16 metų vaikus. Skelbiama, kad nuo kaltinamojo iš viso yra nukentėję 11 asmenų.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!