Teisme dėl LGBT atsisakęs dalyvauti Petras Gražulis: įforminkit Landsbergių priimtą sprendimą man nedalyvaujant

Naujienos

Pirmadienį Vilniaus apygardos teisme pradedama baudžiamoji byla Petrui Gražuliui

Daugiametis Seimo narys kaltinamas įžeidęs LGBT bendruomenę. Esą tai P. Gražulis padarė cituodamas Šventąjį raštą. Tai pirma tokia byla Lietuvos istorijoje. Generalinė prokurorė N. Grunskienė yra viešai žurnalistams pasakiusi, kad popiežiaus citata apie LGBT yra nuskambėjusi iš P. Gražulio lūpų, todėl kaltas P. Gražulis, o ne popiežius. Popiežius Pranciškus, viešėdamas Airijoje, motinoms paklausus, ką daryti, jeigu jų vaikas yra homoseksualus, jis atsakė, kad dėl vaikų kreiptųsi į psichiatrą.

Ši byla nagrinėjama ypatingos skubos tvarka, nors tuo tarpu K. Bartoševičiaus byla, kaip mažareikšmė, paskelbta neprioritetine, todėl ji yra vilkinama ir todėl greičiausia bus išnagrinėta po rinkimų.

Beje, teismo kompiuteris šiai P. Gražulio bylai „netikėtai atsitiktinai“ parinko tuometinį Vilniaus 2-ojo apylinkės teismo teisėjų kolegijos teisėją Audrių Cininą, kuris išteisino Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimu kaltintą Andrių Ūsą, „nes nėra jokių jo kaltės įrodymų“. O N. Venckienei skyrė bausmę, tokią, kiek ir buvo atsėdėjusi, kad valstybei nereikėtų mokėti kompensacijų. Priminsime, kad su šia istorija siejamos net penkios keistos iki šiol neišaiškintos mirtys.

P. Gražulio laiškas Vilniaus apygardos teismo teisėjui Audriui Cininui

„Esu sovietinis politinis kalinys. Sovietmečiu politiniai kaliniai savo bylose neimdavo advokato, nes tam nebuvo jokios prasmės, kadangi teismai tik apiformindavo komunistų partijos ir KGB priimtus sprendimus. Jokie argumentai tokiais atvejais teismų sprendimams įtakos nedarydavo.

Ir dabar viskas krypsta panašia kryptimi, nes per daugiau nei per 30 nepriklausomybės metų sukūrėme „landsberginę“ diktatūrą, kurią aptarnauja teismai ir ikiteisminio tyrimo institucijos.

Akivaizdus pavyzdys – LR Konstitucinio teismo sprendimas dėl mano apkaltos, iš kurio akivaizdu, kad šiam teismui faktiškai vadovauja neva eilinis šio teismo narys ilgametis TS LKD partijos vienas iš vadovų Stasys Šedbaras, be jokio „atšalimo“ iš Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkų peršokęs į KT-ą.

Nors teismo ekspertai nenustatė, kad balsavau už kitą Seimo narį, tačiau Konstitucinis Teismas, pasikvietęs „piktąsias dvasias“ pamatė, kad balsavau ir S. Šedbaro paliepimu priėmė sprendimą, kad šiurkščiai sulaužiau LR Konstituciją.

Todėl ir aš prašau Jūsų įforminti Landsbergių priimtą sprendimą man nedalyvaujant.

Kaip ir minėjau advokato paslaugų atsisakau.

Savo argumentus ir Švento rašto ištraukas kaip Dievas smerkia ir baudžia už homoseksualius santykius esu pateikęs raštu ikiteisminio tyrimo pareigūnei, tad ši medžiaga byloje jau yra.

Kaip katalikas sakau, kad Dievo reikia labiau klausyti, nei teismų ir žmonių:

Apaštalų darbai, Petras ir apaštalai atsiliepė: „Dievo reikia klausyti labiau negu žmonių“.

Taip pat Jums esu pateikęs ištrauką iš Mato evangelijos, ką Kristus sako apaštalams apie vaikų papiktinimus: Evangelija pagal Matą. Mato 18, 5-7 eilutės:

Kas priima tokį vaikelį dėl manęs, tas mane priima. O kas papiktintų vieną iš šitų mažutėlių, kurie mane tiki, tam būtų geriau, kad asilo sukamų girnų akmuo būtų užkabintas jam ant kaklo ir jis būtų paskandintas jūros gelmėje. Vargas pasauliui dėl papiktinimų! Papiktinimai neišvengiami, bet vargas tam žmogui, per kurį papiktinimas ateina.

Šventam rašte net 118 kartų smerkiama ir grasinama net mirtimi už homoseksualius santykius

Taip pat Jums toje pačioje ikiteisminio tyrimo medžiagoje esu pateikęs Aušros Maldeikienės, Olego Šurajevo, Arūno Valinsko, Algio Ramanausko-Greitai, ministrės Aušrinės Armonaitės viešai daug kartų skleistas patyčias, grasinimus nužudyti, necenzūrinius keiksmažodžius ir žeminimus kitaip mąstančių žmonių grupių atžvilgiu.

Kadangi jie yra Lansbergių klano nariai, jie neteisiami.

Jie kitus teisia.

Milijonai Kristaus sekėjų ir pasekėjų buvo nužudyti, tame tarpe ir apaštalai, o milijonai krikščionių už jų pažiūras buvo įkalinti.

Pagarbiai – sovietinės ir „landsberginės“ sistemos politinis kalinys Petras Gražulis“,- laiške išdėstė politikas.

Šventajame Rašte homoseksualų lytiniai santykiai vadinami pasibjaurėtinu dalyku

Verta paminėti ir tai, jog lytiniai santykiai su tos pačios lyties asmenimis religiniuose raštuose įvardijami kaip dalykas, už kurį net verta bausti itin žiauriai – mirtimi ir amžinomis kančiomis. Kunigų knygos 20, 13:

„Jei vyras suguls su vyru, kaip kad sugula su moterimi, jie bus padarę pasibjaurėtiną dalyką. Jie abu turi būti nubausti mirtim; jie mirties kalti.“

Judo laiškas 1, 7:

„7 Taip pat Sodoma ir Gomora bei aplinkiniai miestai, kurie panašiai ištvirkavo ir nusekė paskui ne tokį kūną, lieka pavyzdžiu, kentėdami amžinos ugnies bausmę.“

Nors Kunigų knygos 20, 13 eilutėje lietuviškas vertimas ir vėl naudoja žodį „pasibjaurėtinas“, originaliame variante vartojamas ne aukščiau paminėtas hebrajiškas žodis „tebel“, o kitas – „toebah“. Šis žodis Senajame Testamente vartojamas net 118 kartų. Šioje eilutėje jis verčiamas „pasibjaurėtinas“, tačiau turi ir kitas reikšmes. Tai „bjaurastis“, o ritualine prasme žodis gali reikšti tokius dalykus kaip „pasibjaurėtinos aukos“, „fizinis pasibjaurėjimas“, taip pat gali būti naudojamas, apibūdinant tokius dalykus kaip „nešvarus maistas“, „stabų garbintojas“, „įvairūs smerktini veiksmai“, „stabmeldiška praktika“ ir panašiai. Taigi, ir vėl vargu ar įmanoma įžvelgti kokią nors teigiamą reikšmę.

Šaltinis: 77.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!