Testas: ar galite rasti karvės galvą?

Testas: ar galite rasti karvės galvą? Įdomybės

Jei esate įpratę nuolat judėti ir likti už savo namo buto, tai karantino laikotarpiu saviizoliacija gali stipriai pakenkti nervų sistemai ir nuvaryti į beprotybę.

Ekspertai rekomenduoja šį laiką tinkamai išnaudoti, ypač jei netekote darbo.Neišsigąskite, bet ugdykite save.Naudinga išmokti naujų profesijų internete arba rasti papildomų pajamų šaltinių.
Nepamirškite perskaityti kuo daugiau.Galų gale mūsų smegenys yra plastikinės, jas galima užvesti arba pumpuoti.Tuo tarpu ieškokite naujos profesijos, siūlome atlikti sovietinių psichologų sukurtą šizofrenijos testą.

Ką daryti?Pirmiausia iškvėpkite ir pasistenkite kuo labiau atsipalaiduoti.Išjunkite telefoną, televizorių, muziką ir pasinerkite į 100% tylą.Tada pažiūrėkite į paveikslėlį, pateiktą puslapyje.Jūs turite visą minutę, kol rasite ant jos karvės galvą.
Leiskime!Žinoma, šis išbandymas jums pasirodys kažkoks pokštas ar vaikiška išdaiga, nes dauguma iš mūsų karvės galvą pamatė pirmosiomis sekundėmis.Tiesa, kažkas gali praleisti daugiau laiko.
Jei pamatėte, tada nėra jokių problemų.Jei praleidote daugiau nei 60 sekundžių arba nepavyko rasti karvės galvos, tuomet naujienos nuvilia.Yra tikimybė, kad sergate šizofrenija ar turite polinkį į šią ligą.Bet kokiu atveju nebus nereikalinga kreiptis į specialistus.

Reklama