Testas: kokias charakterio subtilybes atskleidžia jūsų akys?

Testas: kokias charakterio subtilybes atskleidžia jūsų akys? Įdomybės

Sakoma, kad akys – tai sielos veidrodis. Ar kada susimąstėte, ką jos apie jus atskleidžia? Kvinslando Naujojo Pietų Velso universitetų tyrėjai nustatė, kad akių spalva gali parodyti, ar žmogus bendrauja maloniai, ar ne. Jiems pavyko išsiaiškinti, kad šviesesnių akių šiaurės europiečiai yra labiau egocentriški ir pavydūs nei žmonės su tamsiomis akimis, kuriems būdingas socialumas. Taigi, ar neįdomu sužinoti, ką akių spalva atskleidžia apie jūsų charakterį?

paprasti būdai

Tamsiai rudos akys

akys

Žmonės su tamsiai rudomis akimis yra tikri lyderiai, su kuriais visada labai malonu kalbėtis. Su jumis bendrauja daug žmonių. Be to, tamsiai rudų akių savininkai yra patys geriausi sportininkai, nes jų geresnė reakcija, šie žmonės turi daug melanino, o kuo jo daugiau, tuo geresnė reakcija.

Rudos akys

Ši akių spalva yra labiausiai paplitusi visame pasaulyje. Prahos universitete atlikti tyrimai įrodė, kad rudų akių savininkai yra ištikimi ir malonūs žmonės. Be to, jie yra švelnūs ir su aplinkiniais elgiasi labai pagarbiai. Šie žmonės visada apie aplinkinius galvoja tik teigiamai.

Mėlynos akys

akys

Jau seniai žinoma, kad mėlyna akių spalva atsirado dėl genetinės mutacijos. Geriausios žmonių, turinčių mėlynas akis, savybės – fizinė jėga ir vidinė energija. Aplinkiniams mėlynakiai atrodo klastingi ir nepatikimi. Tyrimai parodė, kad kiti žmones mėlynakius laiko egoistais, kurie padarys viską, kad gautų tai, ko nori. Galime garantuoti, kad tikrai ne visi mėlynakiai tokie…

Pilkos akys

Šios spalvos akys yra labai retas atvejis. Žmonės su tokiomis akimis yra labai subalansuoti ir pasitikintys savimi. Jie turi išskirtinį požiūrį į aplinkinius žmones. Pilkų akių savininkai kitiems atrodo saugūs ir tvarkingi, tad visi labai nori su jais susidraugauti.

Šviesiai žalios akys su ruda rainele

akys

Ši akių spalva yra ypač reta. Žmonės, turintys šviesiai žalias akis su ruda rainele, yra atviri ir svetingi. Ši akių spalva taip pat skatina bendravimą ir verčia kitus išlikti budriems. Apskritai, žmonės su tokiomis akimis yra malonūs ir atviri naujoms pažintims, tačiau kiekvienas iš jų turi kažkokią paslaptį.

Žalios akys

Jei turite žalias akis, tada kitiems jūs atrodote labai paslaptingas ir žavus. Žaliaakiai maloniai bendrauja, tačiau turi labai ryškių lyderio savybių. Tokie žmonės spinduliuoja vidine jėga ir įkvepia kitus pasitikėti savimi, be to, jie yra protingi, nenuspėjami ir kūrybingi.

akys

Reklama