Testas: kuris puodelis bus užpildytas pirmiausia?

Įdomybės

Geras galvosūkis gali pergudrauti net geriausius iš mūsų. Smagu pailsėti nuo kasdienio gyvenimo ir lavinti loginį mąstymą. Todėl paruošėme jums įdomų galvosūkį, kuris privers susimąstyti prieš atsakant!

Pažiūrėkite į iliustraciją. Yra 4 puodeliai, kiekvienas su numeriu. Kava pilama į vamzdelius virš stiklinių. Kuris puodelis pirmiausia bus pripildytas kavos?

bandomasis galvosūkis
Testas: kuris puodelis prisipildys pirmasis

Pirmųjų dviejų puodelių vamzdeliai yra trumpesni nei kitų, todėl galima pamanyti, kad pripildytų puodelių išsidėstymas būtų toks: 4, 9, 7 ir 5. Deja, tai nėra teisingas atsakymas.

Tokios mįslės dažniausiai reikalauja nestandartinio mąstymo. Gali kilti pagunda manyti, kad visos taurės bus užpildytos vienu metu. Tačiau tai taip pat nėra teisingas atsakymas.

Taip pat galima daryti prielaidą, kad gali neužtekti kavos, o tai reiškia, kad kai kuriose, jei ne visose, stiklinėse kava pritrūks. Taigi.. taip.. pradedi sugalvoti teisingą atsakymą.

Atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį. Teisingas atsakymas yra 5. Ir viskas. Į visas kitas stiklines kavos neteks nė lašo, kadangi į jas vedantys vamzdeliai užsikimšę, pažiūrėkite atidžiau! Įdomu, ar ne?

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!