Testas: pasirinkite taikos balandį ir sužinokite, ką jis jums pranašauja

Testas: pasirinkite taikos balandį ir sužinokite, ką jis jums pranašauja Įdomybės

Balandžiai visada buvo siejami su geromis naujienomis, nes šie paukščiai yra taikos ir gerovės simbolis.

Štai kodėl šiame teste pagrindinis veikėjas yra būtent balandžiai.

Paprasčiausiai pasirinkite balandį, kuri jums labiausiai patinka, ir išsiaiškinkite, ką jums pranašauja Visata.

Pirma balandis

Jūs esate labai palaimintas žmogus. Galbūt pastebėjote, kad turite didelę vidinę išmintį ir jėgą.

Situacijos, kurios kitiems žmonėms atrodo labai sunkios, jums yra paprastos ir lengvos, nes jus supa puiki teigiama energija, kuri visada veda jus teisingu keliu.

Yra keletas dalykų, kurie atima jums žadą, bet Visata turi jums žinią: netrukus baigsis visos jūsų kančios, baimės ir konfliktai.

Jūs esate didžiosios šviesos kūrinys, ir jūs visada būsite stipresnis už bet kokią tamsą!

Antras balandis

Viena iš svarbiausių jūsų savybių yra nuolankumas. Pasaulyje, kur daugiau žmonių nerimauja dėl savęs ir nemato savo kaimyno, jūs atnešate meilės ir užuojautos energiją.

Ji rodo, kad vis dar yra gerų ir nuoširdžių žmonių, kuriais galime pasitikėti.

Jūs turite ypatingą dovaną teikti džiaugsmą, įkvėpimą ir meilę kitiems

Tai yra unikalus sugebėjimas, kurį jums suteikė Visata ir  kuris padeda jums padaryti pasaulį geresne vieta su sąmoningesniais ir apšviestais žmonėmis.

Norėdami toliau plėtoti savo misiją, pasitikėkite dieviškuoju vadovavimu! Kai susiduriate su sunkumais, visada galvokite apie save kaip gyvenimo ir visatos dalį.

Jūs ne visada turėsite visus atsakymus, bet visada susidursite su situacijomis, kurios jus išmokys visko, kad taptumėte protingesniu ir gyvesniu žmogumi!

Trečias balandis

Didžioji dieviškoji dovana yra didelė malonė jūsų širdyje. Sakoma, kad geri žmonės daro gera, nesvarbu, kas tai yra, ir šis apibrėžimas jums tinka!

Jūs žinote, kad jūsų misija šiame gyvenime yra tarsi švyturys tiems, kurie yra prarasti, ir padėti jiems eiti geru keliu!

Jūs priimate šią misiją su didele meile, suprantate, kad laimė yra tai, ką mes spinduliuojame iš Visatos, todėl būkite atsargūs ir gyvenkite savo išsvajotoje tikrovėje!

Reklama