Testas: pasirinkite vieną spalvą ir sužinokite, kuris partneris jums tinka

Testas: pasirinkite vieną spalvą ir sužinokite, kuris partneris jums tinka Įdomybės

Šiandien paruošėme jums romantišką testą, kurį atlikę galėsite išsiaiškinti, kuris partneris jums tinka labiausiai. Argi nesmalsu išsiaiškinti, kokio žmogaus jums reikia, kad būtumėte mylimas ir laimingas?

ko tikėtis 2020 metais

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti jums patinkančią spalvą iš trijų spalvų paveikslėlyje, pateiktame aukščiau.

Tada išsiaiškinsite, kuris partneris jums tinka, atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą.

Žalia spalva

partneris

Esate praktiškas žmogus, todėl jums reikia protingo partnerio, kuris gali atgaivinti jūsų susidomėjimą jumis. Tuo pat metu jūsų būsimas potencialus partneris turėtų būti asmuo, kuris žinos, kaip visais įmanomais būdais suteikti jums reikiamą komfortą.

Nors kartais žmonės, kurie su jumis susitinka, turi klaidingą nuomonę apie jūsų asmenybę, jie jus laiko šiek tiek naiviu. Neturėtumėte dėl to per daug jaudintis, elkitės laisvai ir tuomet sutiksite savo partnerį.

Violetinė spalva

Nors iš pirmo žvilgsnio jus traukia žmonės, kupini energijos ir adrenalino, tačiau iš tikrųjų idealiausias partneris jums yra tas, kuris gali jus nuraminti ir priversti jus jaustis patogiai.

Jūs esate nepaprastai pozityvus ir jums viskas apie jūsų santykius yra labai rimta. Pasak daugelio psichologų, žmonės, pasirinkę violetinę spalvą, dažnai susituokia su nuostabiais partneriais visomis šio žodžio prasmėmis.

Oranžinė spalva

partneris

Esate žmogus, turintis neįtikėtiną charizmą, todėl aplinkiniai labai lengvai jus įsimyli. Iš pirmo žvilgsnio jums patinka didelis priešingos lyties dėmesys, tačiau rimtuose santykiuose jums svarbiausia yra partnerio charakteris.

Žmonėms, kurie pasirenka oranžinę spalvą, paprastai idealus partneris yra protingas ir išmintingas žmogus, su kuriuo santuokoje jie gali pasiekti visišką laimę.

Pasirinkite kortą ir sužinokite, koks pokalbis jūsų laukia

Pasirinkite kortą ir sužinokite, koks pokalbis jūsų laukia

Prieš jus keturios kortos. Ne veltui ant jų puikuojasi skaičius 8. Tai laimės ir begalybės simbolis. Pasirinkite vieną iš šių kortų. Ji atskleis, koks pokalbis jums nusimato artimiausioje ateityje.

Kryžių aštuonetas

Labai greitai jūsų laukia sunkus, su verslu susijęs pokalbis. Netrukus reikės kalbėtis su maža auditorija ir pristatyti jai savo idėjas. Turėsite pasistengti, kad absoliučiai visi dalyvaujantys sutiktų su jūsų pasiūlymu. Priešingu atveju po kelių savaičių jūsų lauks pokalbis, susijęs su darbo pasikeitimu. Bet jei viską padarysi teisingai, gausite finansinio stimulo bangą.

Būgnų aštuonetas

Jūsų pokalbis bus susijęs su finansais. Tai gali būti ir pokalbis darbe, ir bendravimas su šeima. Patikrinkite, ar teisingai suplanavote savo šeimos biudžetą, o, jei dirbate buhalteriu, ar viskas teisinga jūsų įmonės finansinėse ataskaitose. Daug jūsų gyvenimo priklauso nuo būsimo pokalbio.

Vynų aštuonetas

Deja, artimiausiu metu sulauksite rimto ginčo su mylimuoju. Jei galite morališkai pasiruošti tokiam varginančiam pokalbiui, tada jūsų šeima saugiai išgyvens šią nemalonią akimirką ir po kivirčo jūsų lauks labai ilgas šviesus gyvenimo etapas.

Širdžių aštuonetas

Jūsų laukia pokalbis, kuris primins, kas yra tikroji meilė. Tai gali būti atviras pokalbis su sutuoktiniu arba netikėtas susitikimas su mylimu žmogumi iš praeities. Būkite pasirengęs tam, kad po tokio susitikimo jūsų gyvenimas gali rimtai pasikeisti.

Užtemimai kaip ir 1917 metais: astrologo prognozė

Garsiosios astrologės Vasilisos Volodinos prognozė šiems metams nėra itin džiuginanti. Moteris mano, kad 2020 metai iki pat pabaigos liks nepaprastai sunkūs ir keliantys stresą.

Nerimą keliantis laikas

Pasak Volodinos, dėl visų įvykių kaltos šešių užtemimų serijos, kurios įvyks šiais metais. Šiuo atžvilgiu bet kokia perspektyva atrodo prieštaringa ir neaiški.

Paprastai per metus vidutiniškai įvyksta ne daugiau kaip keturi užtemimai. Tokie laikotarpiai pasižymi stabilumu ir turtingumu. Jei užtemimų skaičius siekia penkis, tada paprastai stichinių nelaimių fone įvyksta ir socialiniai sukrėtimai.

prognozė

Šiemet bus šeši užtemimai – keturi mėnulio ir du saulės. Pasak ekspertų, tokia seka gali sukelti „tragiškų aplinkybių ar ekstremalių situacijų“ atsiradimą.

Vasilisa Volodina prisiminė, kad lygiai tokia pati užtemimų seka įvyko 1917 metais. Iš istorijos knygų žinome tuos liūdnus įvykius, kurie nutiko tais metais.

Paklausta apie pandemijos pabaigos laiką ir tolesnes ribojančių priemonių panaikinimo perspektyvas, astrologė atsakė, jog šių dalykų prognozė nėra aiški. Tačiau artimiausiu metu ji žada pateikti situacijos su koronavirusu prognozę.

prognozė

Reklama