Testas: pasirinkite žibintą ir gaukite stebuklingą pranešimą

Testas: pasirinkite žibintą ir gaukite stebuklingą pranešimą Įdomybės

Teigiamai mąstantys žmonės mato pozityvius gyvenimo aspektus ir nuolat tikisi laimės, sveikatos bei sėkmės. Šie žmonės yra įsitikinę, kad sugebės įveikti visas kliūtis ir sunkumus.

Teigiamas mąstymas nėra sąvoka, kuria visi tiki ir kuria visi vadovaujasi. Kai kurie žmonės mano, kad tai kvaila, ir tyčiojasi iš tuo tikinčių žmonių. Tačiau vis daugiau žmonių pozityvaus mąstymo jėgą laiko savaime suprantamu dalyku ir tiki jo veiksmingumu.

Kad pasinaudotumėte pozityvaus mąstymo galia, turite ne tik apie jį žinoti ar juo tikėti. Kad ir ką darytumėte, turite laikytis pozityvaus mąstymo pozicijos.

O dabar įsižiūrėkite į čia pateiktus žibintus. Kuris jums gražiausias? Pasirinkite ir gaukite stebuklingą pranešimą!

1 žibintas

Violetinė spalva suaktyvina jūsų energiją ir vibraciją. Jei manote, kad jūsų energijos sumažėjo, jūs tiesiog nepasitikite savimi. Violetinė spalva gali sustiprinti jūsų energetinį lauką ir padėti teisingai užpildyti erdvę savo energija.

2 žibintas

Balta spalva atspindi Mėnulio energiją ir padeda jūsų dvasiai virpėti didesniu dažniu. Tai suteikia jums absoliutų grynumo ir tikslo jausmą. Ši spalva puikiai tinka ramiai meditacijai ir savirefleksijai.

3 žibintas

Mėlyna spalva yra psichinių gebėjimų spalva. Ji pakelia jūsų erdvės vibracijos lygį ir gali padėti stabilizuoti nuotaiką. Jei esate įskaudintas, mėlyna spalva gali sukurti gydomąją atsigavimo atmosferą.

4 žibintas

Žalia spalva labiausiai susijusi su širdies čakra. Teisingai, ji nėra nei raudona, nei rausva. Iš tiesų labai žemiškos spalvos yra susijusios su širdimi ir gamta. Tai puiki spalva, kurią galite įtraukti į savo kasdienybę, kai jaučiate, kad esate atitrūkęs nuo pasaulio ar gyvenimo apskritai.

5 žibintas

Geltona spalva siejama su bendravimu, ramybe ir mąstymu. Ji skatina smegenų energiją. Tai puiki spalva, kai bandote greitai ką nors išmokti ar praturtėti.

6 žibintas

Raudona spalva yra puiki spalva, papildanti gyvenimą, kai reikia aistros, ugnies ir drąsos. Ji puikiai tinka perėjimo ir pokyčių akimirkoms.

O svarbiausia jaustis įkvėptam, būti gyvam ir turėti gyvenime artimų žmonių.

Reklama