Testas: paveiksle matomų veidų skaičius nulems jūsų psichologinį amžių

Testas: paveiksle matomų veidų skaičius nulems jūsų psichologinį amžių Įdomybės

Moteriški veidai šiame paveikslėlyje nupiešti taip, kad jų visų nebūtų per lengva pamatyti ir juo labiau suskaičiuoti.

Moteriškų veidų skaičius, kurį matote paveikslėlyje, padės nustatyti jūsų tikrąjį psichologinį amžių.

Kai kuriuos iš jūsų gali nustebinti šio neįprasto testo rezultatai. Tačiau norėdami sužinoti atsakymą į šį klausimą, turėtumėte skirti šiek tiek laisvo laiko šio testo išlaikymui.

Kiek veidų matote paveikslėlyje?

Ne visi moteriški veidai šiame paveikslėlyje iš karto stebina.

Jūsų užduotis yra suskaičiuoti visus moterų veidus, kuriuos pastebėjote šiame paveikslėlyje. Jų skaičius nurodys jūsų tikrąjį psichologinį amžių.

Skirkite akimirką atidžiai apžvelgdami piešinį, nes šio paprasto testo rezultatai kai kuriuos iš jūsų gali labai nustebinti.

Kartais mes matome vaiką, kuris elgiasi rimčiau ir protingiau nei daugelis suaugusiųjų, arba seną žmogų, kuris į gyvenimą žiūri neatsargiai žiūrėdamas.

Tokie pavyzdžiai patvirtina teiginį, kad ne fizinis amžius lemia, ar jaučiamės seni, ar jauni, o vidinis, psichologinis amžius.

Mūsų psichologinis amžius gali smarkiai skirtis nuo biologinio amžiaus, ir šis psichologinis testas padės sužinoti, kiek jums metų duše.

Jei nuotraukoje matėte:

4 moteriški veidai

Jūsų psichologinis amžius yra apie 20–30 metų. Jūs esate labai kūrybinga, mėgstate mokytis naujų dalykų, daug skaityti, žiūrėti ir klausytis, semdamiesi naujų žinių ir įgūdžių iš įvairių turimų šaltinių.

Tuo pačiu metu jūs vertinate ramybę ir nuspėjamumą gyvenime, o jums nepatinka triukšmas ir netikėtos situacijos.

5 moteriški veidai

Sieloje jums yra apie 30–45 metai. Jūs mėgstate paprastumą viskuo ir, jei įmanoma, stenkitės išvengti gyvenimo komplikacijų.

Jūs nesate pasirengęs rizikuoti ir norite visada rinktis patikrintus sprendimus, o ne vilioti likimą ir eksperimentuoti.

Jums patinka kontroliuoti savo gyvenimą ir aplinką.

6 moteriški veidai

Psichologiškai jums yra apie 45–60 metų. Jūs vertinate sąžiningumą ir meilę duoti gyvenimo patarimų kitiems. Jūs esate subrendęs žmogus ir netgi turite kažką senamadiško.

Jūs vertinate ramybę ir stabilumą, esate taikūs gyvenimo ir aplinkinių žmonių atžvilgiu.

7 moterų veidai

Jūsų psichologinis amžius siekia 10–20 metų. Jūs, kaip vaikas, esate kupinas švelnumo ir smalsumo visko, kas jus supa, atžvilgiu.

Jūs turite tiesioginį ir atvirą požiūrį į pasaulį, kuris dar nespėjo jūsų labai paveikti.

Jūs turite daug vaikiško naivumo ir neišsenkančios energijos, kuri gali pakeisti jus supančią realybę.

Reklama