Testas: susirask sau tobulą vyrą pagal lūpas

Testas: susirask sau tobulą vyrą pagal lūpas Įdomybės

Manoma, kad akys atspindi žmogaus sielą. Tačiau atlikdami asmenybės analizę, paremtą išoriniais duomenimis, ekspertai gali ginčytis. Senovės mokslininkai – Aristotelis ir Hipokratas tikėjo, kad apie žmogaus prigimtį galite sužinoti ištyrę lūpas. To laikosi ir šiuolaikiniai tyrinėtojai.

Pabandykime priimti šį teiginį. Todėl šiandien mes apsvarstome pagrindinius vyrų lūpų tipus. Galbūt testas padės suprasti per pirmą pasimatymą, ar verta toliau bendrauti? Ir ateityje, brangios ponios, yra galimybė nustatyti idealų riterį!

Lūpos numeris 1

Laisvę mėgstantis personažas traukia panašias  savybes.  Žmogus su panašiomis lūpomis, kur apatinė dalis yra didesnė už viršutinę, vertina asmeninę erdvę. Jam gyvybė yra gyvybiškai svarbi. Antroji pusė turi tuo remtis.

Lūpos numeris 2

Šis vyras labiau patiks moteriai, kuri turi humoro jausmą nei kiti. Gyvenimas, šalia šio atstovo, alsuoja šventėmis ir linksmybėmis. Ar tau patinka vakarėliai, triukšmingos kompanijos ir kitos linksmybės? Tada jis yra tavo! Atminkite, kad ryškios akimirkos turėtų būti ne tik viešumoje. Šis asmuo negali pakęsti nuobodžių santykių ir taip pat mėgsta staigmenas.

Lūpos numeris 3

Draugiškos ir gausios šeimos svajonė, ilgas laimingas gyvenimas šalia vieno sutuoktinio – užima žmonių, turinčių šiam įvaizdžiui tipiškas lūpas, mintis. Jam svarbus visiškas pasitikėjimas ir atviri santykiai. Draugas, galintis būti ištikimas, laimingai gyventi ir mirti per vieną dieną, yra jo svajonių riba. Būtent su šiuo vyru galite jaustis kaip vienas.

Lūpos numeris 4

Ar tau patinka vaikai? Jei rūpinatės išrinktuoju, galite kontroliuoti jo veiksmus, tada drąsiai tęskite pažintį! Viršutinis vaikas, kurį jis išlieka, yra tobulas. Jis siekia surasti imperatorišką  moterį lyderę . Santykiai su tokiu bendražygiu  sukurs stiprų ir harmoningą aljansą.

Lūpos Nr. 5

Tokios lūpos yra tikros ponios, kurios jaučiasi trapios ir pažeidžiamos. Karys vyras  gali tapti idealu. Riteris, apie kurį visą gyvenimą svajojo. Jis bus patikimas partneris. Jis niekada neduos savo panelei įžeidimo. Tačiau atsakydamas jis turės visą gyvenimą žavėtis savo asmenybe, puoselėdamas pasididžiavimą.

Lūpos numeris 6

Su šiuo stipresnės lyties atstovu galite pajusti komfortą ir ramybę gyvenime. Jis yra klasikinis šeimos žmogus: rūpestingas, mylintis ir  suprantamas.  Paprastai šie vaikinai turi auksines rankas, kurios gali įmušti vinį, pataisyti laidus ir atlikti bet kokį remontą. Visas laisvas laikas eis pabendrauti su mylima šeima. Tokios lūpos yra žmonės, kurie sugeba sukurti tvirtovę ir ramų prieglobstį žmonai ir vaikams.

Tikimės, kad identifikavę svajonių vyrą, pasaulyje pasirodys daugiau laimingų porų!

Reklama