Testas: tikslų ir norų medis

Testas: tikslų ir norų medis Įdomybės

Pasirinkite vieną iš vaisių ant norų medžio, nustatykite savo tikslą (norą).Atsakymas priklausys nuo to, kaip vertinsite savo tikslus, sunkumus juos pasiekti, norą pasiekti tikslą.Iš šių vidinių nustatymų pavydėsite, kurį vaisių pasirinksite.Po to sužinosite, kaip įgyvendinamas jūsų tikslas ir noras.

1 – Tinkamai įvertinkite save ir savo galimybes, esate kupinas pasitikėjimo savimi.Jūsų išsakytas noras tikrai išsipildys, nes padarysite viską, kad svajonė išsipildytų.
2 – Jūs turite energijos ir ryžto.Suprantate, kad ne viskas priklauso nuo likimo ir neturėtumėte visiškai pasikliauti aplinkybių sutapimu, tačiau norint įgyvendinti savo svajonę būtina perimti iniciatyvą į savo rankas ir eiti į ją, net jei tai atrodo neįmanoma!
3 – Jūs iš prigimties esate tingus, elgiatės ne dėl gyvenimo aplinkybių.Eini per gyvenimą mažiausio pasipriešinimo keliu, neturėdamas jokio ypatingo noro jame ką nors pakeisti, nors ir sugebi.Išsikelkite sau tikslus, patikėkite savo jėgomis ir galimybėmis, tada jums pasiseks!

4 – Jūs esate reiklūs žmonės: tai pasireiškia tiek jūsų, tiek kitų atžvilgiu.Jei ką nors sumanėte, tada, kaip sakoma, „kalnus perkelsite“, bet savo tikslą pasieksite.Nepasiduokite, viską darote teisingai.
5 – Jūsų natūralus impulsyvumas dažnai trukdo jums pasiekti rezultatų.Stenkitės neskubinti dalykų, atlikite įkvėpimo – iškvėpimo pratimą, kartais turėtumėte atlaisvinti rankas, kad pasiektumėte rezultatą.
6 – Sėkmė jus visada lydi, tačiau kartais jūsų pačios tingumas trukdo.Verta nenukrypti nuo savojo ir judėti noro išpildymo linkme.
7 – kantrybė, tik kantrybė norint išpildyti savo norą, reikia būti kantriam ir vertinti savo laiką.
8 – Neužkabinkite savo noro, kartais verta blaškytis, galvoti apie ką nors kita.Norint pasiekti rezultatų, kartais reikia „išmesti iš galvos“ mintį apie jį.
9 – įsitikinkite, kad jūsų noras yra ties išsipildymo riba.Būkite pasirengę tam, kad jūsų noras priklauso kategorijai: „ar tai būtina?“
10 – Kartais mes norime per daug iš visatos.Užduokite sau klausimą: ar įmanoma priimti nepaprastumą?Galbūt verta siekti tikslo per mažas pergales.

11 – užduokite sau klausimą apie jūsų noro neįgyvendinamumą, užduokite sau klausimą: „Ką aš darau dėl to?“Galbūt verta įdėti šiek tiek pastangų.

12 – noras beveik išsipildė.

Reklama