Tėvo skausmą sunku suvokti: Ukrainoje rusų kariai nušovė žmoną ir du jų vaikus

Žinios

Vyras pasidalijo širdį veriančiu prisiminimu apie žmoną ir du vaikus, kurie buvo pražudyti Rusijos kariuomenės, kai jie bandė pabėgti nuo Putino invazijos Ukrainoje.

Sergii Perebeinis iš Irpino emocionaliai maldavo „atleisti“ pasidalindamas savo žmonos Tatjanos (43), sūnaus Nikitos (18) ir dukrelės Alisos (9) nuotraukomis.

Manoma, kad ši šeima yra tie žmonės, kurie buvo užfiksuoti gulintys ant žemės mirę netoli Irpino. Ši skaudi žuvusių asmenų nuotrauka sparčiai plito internete savaitgalį. Buvo manyta, kad tuomet ten žuvo visa šeima, tačiau dabar paaiškėjo, kad vienas iš nužudytų asmenų yra ne šeimos tėvas, o artimas draugas.

Jie buvo pražudyti rusų apšaudymo metu, kai stengėsi pabėgti humanitariniu koridoriumi su savo daiktais ir dviem šunimis, rašoma thesun.co.uk.

Skyrė jautrius žodžius

Internete išplitusioje nuotraukoje matoma, kai Ukrainos kariai uždengia šalia lagaminų gulinčius kūnus.

Sergeii prisiminimais apie šeimą dalijosi savo „Facebook“ paskyroje, sakydamas, kad rusai „atėmė juos“.

„Taniai nepavyko. Kam visa tai? Kas toliau? Aš skubu, turiu juos pamatyti paskutinį kartą. Atleiskite, kad jūsų neapsaugojau“, – rašė vyras.

Manoma, kad vyro nebuvo kartu, kai šeima bandė pabėgti. Vėliau vyras pridūrė, kad buvo nužudytas ir vienas iš jo šunų.

„Mano geras draugas išvyko pas juos. Aš jį radau, jis laukė manęs“, – rašė vyras. „Vienuolika metų džiaugsmo mums davei, turėjau vilties, kad bet kažkas pasiliks su manimi“.

Kitas šeimos šuo vis dar yra dingęs be žinios.

Šeimos draugas pasidalijo įrašu, sakydamas, kad Tatjana turėjo „nuostabią sielą“. Sergeii pasidalijo ir įrašu, kurį parašė jo žmonos darbovietė:

„Nėra tinkamų žodžių aprašyti mūsų gedulą ar sumažinti mūsų skausmą. Bet mes nenorime, kad Tania ir jos vaikai Alisa ir Nikita būtų tik dar vieni statistikos skaičiai. Jos šeima tapo neišprovokuoto civilių užpuolimo aukomis, o tai yra nusikaltimas žmonijai.

Rusijos kariuomenė yra nusikaltėliai, kurie turi būti sustabdyti. Mūsų širdys dužo. Meldžiamės už visus ukrainiečius, kurie kovoja už savo teisę egzistuoti“.

Šaltinis: tv3.lt

 

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!