Tėvus ištiko šokas: 9-metė mergaitė su žirklėmis galvoje pragyveno savaitę

Naujienos

Filipinuose moksleivė sveiksta po to, kai beveik savaitę pravaikščiojo su žirklėmis, kurios buvo įstrigusios jos galvoje.

Nicole Raga ginčijosi su savo broliu dėl pieštuko, kai jaunesnis brolis kuprine trenkė mergaitei per galvą. Kuprinės kampe buvo išsikišusios žirklės ir jos skausmingai įstrigo devynmetės galvoje.

Jos tėvas Rene pamatė žirkles dukros galvoje ir iš karto ją nuvežė į ligoninę, kur ji buvo prižiūrima. Deja, jos šeima negalėjo sumokėti pinigų už skubią operaciją, todėl teko laukti beveik savaitę, kol mergaitė gulėjo lovoje su į galvą įstrigusiomis žirklėmis ir laukė savo operacijos, rašo mirror.co.uk.

Su žirklėmis galvoje pragyveno savaitę

Nicole tėtis Rene vietos žiniasklaidai sakė: „Esu dėkingas visiems, kurie suteikė pagalbą. Mes tiesiog neturtingi, todėl nežinojau, iš kur gauti pinigų operacijai. Man taip pasisekė, kad turiu visus žmones šalia, kurie surinko reikiamą sumą ir meldėsi už Nicole.

Gydytojai sakė, kad Nicole visiškai pasveiks. Jos smegenys nepažeistos, žaizdos užgis. Ji labai greitai grįš į normalią būseną, tačiau ji turi būti atsargi.

Manau, kad tėvams svarbu žinoti, kas atsitiko. Aštrūs daiktai, tokie kaip žirklės ar peiliai, turi būti laikomi toliau nuo vaikų.

Viską patikrinome namuose, kad įsitikintume, ar nėra nieko pavojingo. Nenorime, kad kas nors panašaus pasikartotų“.

Tėvus ištiko šokas: 9-metė su žirklėmis galvoje pragyveno savaitę (nuotr. facebook.com)

Mergytės teta pasakoja, kad dukterėčiai neskaudėjo, bet laukiant operacijos ji norėjo žaisti ir vaikščioti, nes jai buvo nuobodu.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!