Tibeto horoskopas. Sužinokite, kokia yra jūsų karma ir kas jūsų laukia!

Tibeto horoskopas. Sužinokite, kokia yra jūsų karma ir kas jūsų laukia! Įdomybės

Ar tikite, kad karma grįžta? Remiantis budizmo filosofija ir induizmu, karma veikia priežasties ir pasekmės principu . Mūsų veiksmai kitų atžvilgiu grįžta pas mus ta pačia energija, dėl kurios kiekvienas yra atsakingas už savo gyvenimą, kančią ir laimę.

Karma vaidina labai svarbų vaidmenį suprantant Tibeto žmones. Taigi yra 9 mev. Meva (išvertus kaip „etiketė“) parodo, kokį gyvenimą tu gyveni šioje Žemėje , kuriuo metu tavo siela rado kūną. Meva taip pat parodo, kokia yra jūsų karminė energija.

Žemiau esančioje lentelėje pagal savo gimimo metus (geltoną stulpelį) sužinosite, kokią meva turite, koks likimas jums skirtas. Ar galite tikėtis geros karmos?

Meva 1

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės yra ypač pažeidžiami ir dažnai kenčia, nes nesugeba susitvarkyti su emocijomis. Jie linkę būti pesimistai, patiria nusivylimą ir kančias, ypač įsimylėję, nes yra tikri romantikai . Tačiau, kita vertus, jie yra atviri bendrauti su kitais ir lengvai patenka į naujas situacijas, jie gali pasigirti plačiu draugų ratu.

Meva 2

Meilė jums reiškia VISKĄ . Galite atiduoti visą savo širdį antrajai pusei, o jei su kuo nors draugaujate, niekada nenusileisite to žmogaus pasitikėjimo .

Jūs bandote apeiti agresyvius žmones ir visus konfliktus bandote išspręsti draugiškai. Jūsų profesinio gyvenimo, jūs esate labai ambicingas ir kūrybingas žmogus , jūs taip pat turi unikalų talentą – dėmesingumas, pastebite mažiausios detalės. Jūs taptumėte geru lyderiu.

Meva 3

Jūs esate individualistas . Labiausiai gyvenime jūs vertinate nepriklausomybę ir turite savo nuomonę bet kuria tema. Šiuo atžvilgiu jūs dažnai girdite iš kitų, kad esate labai užsispyręs . Jūs siekiate sėkmės, įskaitant finansinę. Taip, iš tiesų, jums pavyksta, bet, deja, pinigai dingsta taip greitai, kaip atsirado.

Meva 4

Žmonės, gimę šioje šalyje, yra labai draugiški pasauliui ir juos supantiems žmonėms. Deja, tai suponuoja naivumą , kuris dažnai pasiduoda būti panaudotam ar įžeistam.

Jiems trūksta pasitikėjimo savimi pasakyti „ne“ ir kovoti už save. Jie geriausiai jaučiasi patikimame nedideliame labai artimų draugų rate. Jie laikosi atstumo nepažįstamų žmonių atžvilgiu .

Meva 5

Jūs linkę pereiti iš vieno kraštutinumo į kitą. Taip yra todėl, kad jums viskas yra juoda arba balta – nėra aukso vidurio.

Užsispyrusiai ginti savo pažiūras, nebijoti jų reikšti. Dėl to kai kurie jus laiko netolerantiška prigimtimi ir netgi jūsų šiek tiek bijo. Norite dominuoti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Meva 6

Gyvenime tave visų pirma veda ambicijos. Ir tai nenuostabu, nes esate lyderis, turintis didelę charizmą. Jūs esate puikus kalbėtojas, žmonės klauso jūsų nuomonės. Jūs mokate motyvuoti kitus.

Deja, jūsų perfekcionizmas gali atsisukti prieš jus. Prieš pradėdami viską deginti ir likti be nieko, turite žinoti, kada reikia sustoti.

Meva 7

Žmonės, gimę šiuo laikotarpiu , pasmerkti sėkmei , tačiau su viena sąlyga – jie tam turi turėti palaikymą ir pagalbą. Jei taip atsitiks, jie gali pasiekti bet kokį tikslą.

Jie tai puikiai supranta, todėl nedvejodami prašo pagalbos iš draugų ir šeimos narių. Kai jie praras motyvaciją , jie mesti savo darbą apskritai. Todėl jie visada turi dirbti visu greičiu , visiškai susikoncentravę į savo užduotis.

Meva 8

Jei gimėte šioje aplinkoje, tai reiškia, kad labiau už viską vertinate konservatyvią pasaulio tvarką. Jums nepatinka pokyčiai ir retai keičiate savo požiūrį.

Norite, kad kiti laikytųsi tų pačių principų, kaip ir jūs, ir būna, kad jūs kartais persistengiate įtikindami kitus. Tačiau ginčai ir konfliktai jūsų niekaip neveikia, nes jūsų psichika labai stabili.

Meva 9

Savo emocijas valdote ne jūs, o jūs. Viena vertus, tai priverčia giliai jausti gamtą , kita vertus – kančią.

Jūs esate idealistas, bet pagaliau turite suprasti, kad tikrasis gyvenimas ir jūsų fantazijos yra du skirtingi dalykai. Jei nusileisite į žemę, jums bus daug lengviau.

Reklama