Tiesiog naudokite šiuos 2 ingredientus, kad pašalintumėte riebalus ir parazitus iš savo kūno!

Tiesiog naudokite šiuos 2 ingredientus, kad pašalintumėte riebalus ir parazitus iš savo kūno! Receptai

Daugelis žmonių mano, kad norint sulieknėti reikia laikytis dietos. Bet tai pašalins tik tas riebalų nuosėdas! Yra ir kitų energijos atsargų, kurios trukdo riebalų deginimo procesui. Organizme yra ir kitų energijos nuosėdų, tokių kaip glikogenas (angliavandeniai) ir baltymai (raumenys). Tai, kaip kūnas naudoja šias energijos sankaupas, gali pakeisti riebalų naudojimo būdą.

Jei jus periodiškai traukia kažkas saldaus, tai yra visiškai normalu. Bet jei šis noras atsiranda dažniau nei įprasta ir jums sunku sustoti, tai reiškia, kad jus kamuoja didelis stresas arba skrandyje yra parazitų.

Jei valgote daug saldumynų, susidaro gleivių, kurios yra ideali terpė parazitams plisti. Grybų ir bakterijų dauginimąsi lemia ši aplinka, todėl saldus potraukis dažnai susijęs su jų buvimu.

Priemonė pašalinti riebalų sankaupas ir parazitus iš jūsų kūno. Norėdami paruošti šią priemonę, jums reikia tik šių dviejų ingredientų:100 gramų linų sėmenų 10 gramų džiovintos česnako skiltelės

Paruošimo ir naudojimo būdas: Sumalkite abu ingredientus į miltelius.

Ryte tris dienas iš eilės turėtumėte vartoti du šaukštus šio mišinio, galite sumaišyti su vandeniu arba su pusryčiais.

Geriausia procedūrą kartoti 3 dienas, paskui sau pailsėti 3 dienas ir vėl pradėti gerti 3 dienas ir pan. Po mėnesio gydymo pastebėsite pirmuosius matomus rezultatus.

Šis valymas padės pašalinti kenkėjus iš jūsų kūno.

Reklama