Tik 2 ženklai, rodantys, ar vyras myli savo moterį, ar ne

Tik 2 ženklai, rodantys, ar vyras myli savo moterį, ar ne Žmonės

Moterų ir vyrų meilė skiriasi gana stipriai. Moterys tai reiškia savaip, vyrai – savaip. Yra net skirtingų „meilės kalbų“, kuriomis kalba žmonės.

Tačiau šiandien kalbėsime apie vyrus ir apie tai, kaip jie parodo savo jausmus. Ir norint, kad moteris suprastų, ar ji yra mylima, ar ne, pakanka padaryti tik 2 ženklus.

1. Moterų statusas

Kai moteris įsimyli, ji yra pasirengusi šaukti apie meilę visam pasauliui. Iš čia yra tiek daug gražių dainų. Moterys nelaiko savyje jausmų ir emocijų, net nepaisant to, ar jos teigiamos, ar ne.

Vyras nerėkia meilės. Jis tiesiog praneša apie moters statusą savo aplinkai.

Arba jis pateikia santuokos pasiūlymą, kad būtų nedelsiant be jokių abejonių aišku, kas jam yra ši moteris ir kokį statusą ji turi.

Mielos ponios, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jūsų partneris supažindina jus su draugais. Ar jis sako: „Tai mano moteris“, ar „Ar tai Tanja / Ira / Maša“ ? Vyrai, mylėdami, bijo prarasti savo išrinktąjį. Iš tiesų, neturėdama statuso, ji nesupras, kam reikalingi šie santykiai, ir gali tiesiog užtrenkti duris.

Be to, vyras, tik nustatydamas vaidmenis, gali apsaugoti savo moterį. Juk negalima apginti svetimo namo ar automobilio. Taip pat čia. Moteris yra už nugaros tam, kuris prisiėmė už ją atsakomybę.

Taigi sklandžiai perėjome prie antrojo ženklo

2. Apsauga

Deja, vyrai dar neišmoko, kaip tinkamai parodyti savo meilę apsaugant. Juk dažnai tai įgauna kitokią formą – kontrolę . Ir tai jau totalitarinio, nuodingo žmogaus ženklas.

Apsauga turėtų pasireikšti apsaugant moterį nuo visko, kas bloga: nuo žalingų įpročių, pavydžių draugų ar net nuo kai kurių vyro emocijų (pavyzdžiui, nuo pykčio).

Tačiau dažnai šis ženklas pasireiškia taip: „Neik į klubą su draugėmis“, „Kur tu? Skambinkite kas pusvalandį, kad nesijaudinčiau “,„ Sėsk namuose, virk barščius “

Vyras nori apsaugoti savo meilę, savo moterį. Bet jis tai gali padaryti tik tada, kai yra deklaruojamos teisės į ją, su kuriomis moteris sutiko . Todėl šiuos du ženklus visada reikėtų vertinti kartu . Pirmiausia būsena, tada apsauga.

Reklama