Tik 2% žmonių pavyksta išspręsti šią nusikalstamą mįslę. Atidžiai žiūrėkite į paveikslėlį

Tik 2% žmonių pavyksta išspręsti šią nusikalstamą mįslę. Atidžiai žiūrėkite į paveikslėlį Įdomybės

Patikrinkite, ar turite detektyvo privalumų.

Kiekvieną dieną mes turime išspręsti daugybę skirtingų problemų. Paprastai mažiausias iš jų daro didelę įtaką mūsų gyvenimui. Vienas neteisingas sprendimas gali lemti šiuos dalykus. Verta turėti akis į pakaušį ir blaivų protą, norint numatyti konkrečių veiksmų pasekmes.

Šį gebėjimą reikia lavinti. Kviečiu jus išspręsti šį nusikaltimo galvosūkį, kuris jūsų pilkąja medžiaga padarys pilną. Tam nereikia jokių žinių apie knygą, tačiau reikia naudoti stebėjimą ir įgūdžius teisingoms išvadoms padaryti .

Patikrinkite, ar turite detektyvo privalumų. Juk tik 2% drąsuolių sugeba pateikti teisingą atsakymą.

Paveikslėlyje matome restorano kambarį su keturiais svečiais ir juos aptarnaujančiu padavėju. Šią idilę sulaužė baisus įvykis tualete, kur buvo rasta moteris nudurta. Tyrėjai įsitikinę, kad žudikas negalėjo palikti viešbučio ir visą laiką sėdi prie stalo.

Kur? Atidžiai pažvelkite į nusikaltimo vietą ir klientų elgseną. Žudikui perduodamos tik dvi detalės, kurias pastebi nedaugelis .

Jei jau turite savo įvykių versiją, būtinai patikrinkite, ką policija įdiegė.

Sprendimas

Visi požymiai rodo, kad žudikas yra vyro numeris 4. Tai byloja dvi aplinkybės:

1 . Nusikaltimo vietoje buvo rastas peilis, kurio nėra ant jo stalo. Likusiems svečiams pjovimo įrankis vis dar yra šalia plokštės (neskaičiuojant skaičiumi 1 nurodyto simbolio, nes jiems nugara atsukta į mus).

2 . Vyras pasiraitojo rankoves, ir tai gali reikšti, kad jis dalyvavo kovoje. Arba jis bandė nuplauti bėgius.

Reklama