Tik genijai gali pamatyti, kas negerai su šiomis 6 nuotraukomis

Tik genijai gali pamatyti, kas negerai su šiomis 6 nuotraukomis Įdomybės

Mes visi žinome, kad bet kurią nuotrauką galima redaguoti, bet ne visi gali rasti padirbtą. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad tik 60% žmonių sugeba atskirti tikrus vaizdus nuo padirbtų, o dar mažiau – 45% – gali tiksliai nustatyti netikrą dalį.

 kviečiame Jus sužinoti, kuriai kategorijai Jums patenka į. Norėdami tai padaryti, perskaitykite klausimus ir pabandykite rasti atsakymus nuotraukose. Tada patikrinkite savo spėjimus pagal teisingus atsakymus ir pasakykite man savo rezultatus komentarų skiltyje.

KLAUSIMAI

1. Faktinėje nuotraukoje trūksta vieno ar daugiau simbolių. Kas tai kas?

2. Prie šio paminklo pridėjome keletą papildomų detalių. Kas tai?

3. Turite būti labai atsargūs, kad suprastumėte, kas čia negerai.

4. Kažkas akivaizdžiai čia nepriklauso. Ar galite atspėti, kas tai yra?

5. Kas užfiksuotas tikroje nuotraukoje: dviratininkas ar įsimylėjėlių pora?

6. Šis paveikslas turi 2 fiksuotus elementus. Pirmąjį lengva rasti. Tačiau, kaip ir antrasis … tiems, kurie yra gerai susipažinę su da Vinci kūryba.

Premija: raskite pandą tarp vyskupų.

ATSAKYMAI

ATSAKYMAI

1.

Originali nuotrauka buvo padaryta juodligės protrūkio metu Jamalo pusiasalyje, Rusijoje. Epidemija daugiausia paveikė elnius, todėl lapių nereikėjo skiepyti. Galite suprasti, kad lapė iš tikrųjų nebuvo iš savo šešėlio, krintančio iš kairės, skirtingai nei elnio ir veterinaro šešėliai, krentantys iš dešinės . Be to, lapių kailis yra per ryškus, o tai labiau būdinga žiemos laikotarpiui.

2.

Tai Paryžiaus Triumfo du Karuselės arka. Lanką puošia senovinis vežimas, kurį visada tempė 4 arkliai . Karieta yra Šv. Morkaus arklių kopija, romėnų statulų kolekcija, datuojama IV amžiuje prieš Kristų ir šiuo metu Venecijoje.

Patarimas tiems, kurie negali pasigirti giliu Paryžiaus architektūros išmanymu, yra arklių kojos: modifikuotoje nuotraukoje jų yra tik 8, o ne 12, kaip turėjo būti, jei būtų 6 arkliai.

3.

Tai vestuvių nuotrauka, padaryta prie Erhai ežero Kinijos Junano provincijoje. Ežeras garsėja dideliu ten gyvenančių kirų skaičiumi, tačiau jame nėra nė vieno pingvino. Kitas elementas, kurio nėra originalioje fotografijoje, yra fotografas, kurį galima pašalinti žiūrint į jo atspindžio vandenyje kryptį.

4.

Nuotraukoje parodytas Madrido transhumanizmo festivalis – įspūdingas gyvulininkystės įvykis, kuris buvo labai svarbus viduramžių Ispanijos ekonomikai. Šia proga į miestą atvežama tūkstančiai puikios vilnos merino avių. Ožkos tame nedalyvauja, nors yra auginamos ir šioje šalyje.

penki.

Tik genijai gali pamatyti, kas negerai su šiomis 6 nuotraukomis

Šis saulėgrąžų laukas buvo vienas iš taškų „Tour de France“ trasoje. Momentinė nuotrauka skirta užfiksuoti dviratininką, o porą pridėjo vienas iš mūsų nuotraukų redaktorių. Beje, dviratininkas yra Chrisas Froome’as, laimėjęs lenktynes ​​4 kartą, su kuriuo nuoširdžiai jį sveikiname.

6.

Tik genijai gali pamatyti, kas negerai su šiomis 6 nuotraukomis

Italų menininko sugebėjimas vaizduoti moterį (arba vyrą, pagal kai kurias versijas) žaliomis akimis yra nulis. Žaliaakiai buvo laikomi velnio giminaičiais ir netgi buvo persekiojami. Be to, žalios akys yra tikra retenybė Italijoje, kur vyrauja rudos akys.

Antrą pakeistą elementą galima nustatyti atidžiai žiūrint į suknelės kirpimą: jis turi keletą defektų, būdingų fotošopo darbams.

Premija

Tik genijai gali pamatyti, kas negerai su šiomis 6 nuotraukomis
Reklama