TIK trys zodiako ženklai rugsėjį pasitrauks iš juodos juostos!

TIK trys zodiako ženklai rugsėjį pasitrauks iš juodos juostos! Horoskopai

Visi ženklai, kuriems sunki vasara (užtemimai, retrogradinė disharmoninė Venera, retro-Merkurijus) atnešė nemalonumų, dabar jiems reikia pagerinti savo gyvenimą. Rugsėjį bus daug šansų. O svarbiausia – antroji mėnesio pusė: Jupiteris tampa tiesiai iš atgal.

Nuo šio momento ten, kur anksčiau buvo aklavietės, atsiras naujų galimybių. Bus lengviau judėti socialiniame gyvenime: mokykloje, darbe, versle, viešuosiuose reikaluose.

Pradės formuotis teisiniai klausimai ir su užsieniečiais bei užsieniečiais susiję klausimai, kurie sustingo nuo gegužės mėn. Galite pradėti įgyvendinti tuos naujus užuomazgas, apie kuriuos galvojote ir ruošėtės nuo gegužės vidurio.

Tiesioginis Jupiteris turės labai didelę įtaką bendrai pasaulio politikai ir ekonominei situacijai – visi pokalbiai, kurie vyko nuo metų pradžios, pradės eiti į namų ruožą, kad gruodį būtų aiškios ir suprantamos gairės.

Gyvenime bus daugiau, jei ne lengvumas, bet bent jau tvarka ir nuspėjamumas. Žmonės jau galės suprasti, kokie bus galutiniai padariniai tiems socialiniams ir ekonominiams įvykiams, kurie įvyko 2020 m., Ir atitinkamai galės planuoti tolimą atstumą. Tiesioginis Jupiteris bus ypač svarbus Šauliams ir Ožiaragiams.

Šaulys užaugins sparnus. Jie beveik nustoja jausti, kaip aplinkybės spaudžia juos iš visų pusių. Aišku, Jupiterio padėtis Ožiaragyje Šauliui paprastai nėra labai sėkminga – tai atima iš jų apimtį ir verčia susimąstyti apie tuos praktinius dalykus, apie kuriuos jie dar niekada negalvojo. Bet bent jau dabar jie pajus savo pastangų grąžą.

Jiems perspektyviausias bus finansų sektorius. Taigi jiems bus naudinga sutelkti dėmesį į tai, kaip atsikratyti juodojo pinigų ruožo: ieškoti papildomų pajamų šaltinių, siekti padidinti uždarbį, pradėti komercinius projektus, gerinti savo gyvenimo kokybę, sudaryti didelius sandorius ir sutvarkyti tai, kas sukrito nuo gegužės vidurio.

Ožiaragiai taps optimistiškesni. Jiems bus lengviau judėti socialiai reikšmingais klausimais. Jie gebės įgyti patikimumą ir padidinti savo socialinę įtaką. Visuomenė juos labiau pastebės.

Jų įgūdžiai ir žinios taps vis paklausesni, tuo pačiu bus sudarytos sąlygos, kad jie galėtų tobulėti ir atrasti savyje naujų talentų.

Tačiau pirmoji rugsėjo pusė Mergelėms bus sėkminga.

Saulė jų ženkle su harmoningais Urano ir steliumo aspektais Ožiaragyje palengvins jų gyvenimą ir padės atsikratyti tų problemų, kurios atrodė neišsprendžiamos.

Rugsėjo 2 ir 3 dienomis Saulės ir Urano triratukas akimirksniu kardinaliai pakeis aplinkybes į gerąją pusę. Virgos taps laisvos nuo įsipareigojimų, nuo kitų žmonių galios, pinigų suvaržymų, nemylimo darbo.

Sudėtinga problema bus išspręsta akimirksniu. Gali prasidėti naujas gyvenimo puslapis, susijęs su perėjimu į naują veiklos sritį, studijas, judėjimą.

Rugsėjo 9 ir 10 dienomis Saulės ir Jupiterio trejybė išplės Mergelės asmenybę, padarys jas įtakingesnes, reikšmingesnes ir pastebimas. Ateis tam tikra sėkmė. Bus lengva realizuoti savo planus.

Rugsėjo 14 ir 15 dienomis niekas neįvyks lengvai, tačiau Saulės ir Plutono triumai Mergelėms suteiks tiek jėgų, kad pakeis bet kokias aplinkybes. Mergelės galės radikaliai pakeisti savo gyvenimą ir tiesiogine prasme patys tapti naujais žmonėmis. O rugsėjo 17 d., Jaunaties mėnulyje, Saturno triumonas prie šviestuvų pridės atkaklumą Mergelei ir suteiks svorio visiems jų įsipareigojimams. Tai, kad „Mergelėms“ per ateinančias dvi savaites prasidės jaunatis, bus patvarus, tvarus ir naudingas.

Reklama