Tokios kelionės į darbą Žilvinas Žitkus TV Pagalboje dirbantis nesitikėjo: negalėjo patikėti, kad daugiau niekas nenutarė padėti

Naujienos

Kartais galimybė atlikti gerą darbą pasitaiko visai netikėtai. Taip nutiko ir TV3 laidos „TV Pagalba“ gelbėtojui Žilvinui Žitkui, kuris cheminėmis medžiagomis besisvaiginančio jaunuolio nusprendė nepalikti bėdoje.

Gelbėtojas teigė, kad pakeliui į darbą jo dėmesį atkreipė siūbuojantis jaunuolis, kuris rankose laikė tarą, pripildytą toksiško skysčio.

„Iš tos taros jis uostė, matomai buvo apsvaigęs, todėl nuvažiavau iki artimiausios sankryžos, sugaišau apie 10 minučių, apsisukau ir stabtelėjau prie jo paklausti, ką jis čia veikia.

Labai gaila, kad per visą tą laiką niekas daugiau iš vairuotojų neatkreipė dėmesio. Dėl to labai norėčiau, kad jūs nebūtumėte abejingi šalia vykstantiems procesams“, – kalbėjo Ž. Žitkus.

Žilvinas sustojęs vyrą pašaukė ir paprašė išpilti chemines medžiagas. Jaunuolis pasiteiravo, ar gali atsisėsti į automobilio galą, nes norėjo, kad gelbėtojas nuvežtų jį į nakvynės namus. Įsileidęs Juozą į automobilį Ž. Žitkus susisiekė su bendrojo pagalbos centro dispečeriais, kurie patarė vaikiną vežti į ligoninės priėmimo skyrių.

„Juozai, keliausime pasitikrinti sveikatą. Nesupyk, žmogau, aš tiesiog nenoriu tavęs vieno palikti“, – vaikinui sakė Žilvinas.

Atvykęs į gydymo įstaigą gelbėtojas medikus supažindino su situacija.

„Čia apsvaigęs žmogus, aš ką tik skambinau 112 ir sakė jį atvežti čia“, – teigė gelbėtojas.

Ligoninėje toksikologo nebuvo, bet gydytojas vaikiną priėmė ir Juozas atsidūrė medikų rankose.

Kuo viskas baigėsi, pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!