Tonikas pakeistas actu ir vandeniu. Dabar veidas be spuogų ir amžiaus dėmių.

Tonikas pakeistas actu ir vandeniu. Dabar veidas be spuogų ir amžiaus dėmių. Receptai

Šiandien aš jums pasakysiu apie savo mėgstamą toniką. Aš gaminu pats iš bet kurioje virtuvėje esančių produktų – tai obuolių sidro actas ir vanduo.

Paprasta, greita ir lengva, bet kiek naudos. Anksčiau parduotuvėje pirkdavau produktą, kuriame būtų rūgščių, vitaminų, antioksidantų.

Apskritai aš priėmiau gamintojo žodį. Jei atvirai, nepaisant kainos, poveikis yra maždaug toks pat.

Visai neseniai, patarusi savo gero draugo, nusprendžiau nešvaistyti pinigų ir pati gaminti toniką. Rezultatas buvo labai geras, todėl skubu pasidalinti metodu su jumis.

  • Obuolių sidro actas yra fermentuotas produktas, kuriame yra rūgščių ir peptidų, kurie teigiamai veikia odą. Už tai užtikrinu, parduotuvėje kartais permokate.

Produktas tinka bet kuriai odai, tiek sausai, tiek riebiai, nes joje esančios rūgštys normalizuoja odos PH. Toniką ypač rekomenduoju tiems, kurie turi bėrimą ant veido ar amžiaus dėmių, aš pats turiu tokių problemų ir pastebėjau pagerėjimą.

  • Pirmiausia vandenį reikia užvirinti ir atvėsinti iki kambario temperatūros. Mes veisiamės santykiu trys prieš vieną. Trys dalys vandens ir vienas actas.

Taikymo parinktis.

Paimkite dvi medvilnines pagalvėles arba padalykite vieną į dvi dalis.

Nuo kaktos centro spausdami judame į šventyklas.

Nuo nosies centro iki ausų.

Nuo smakro iki žandikaulio kampų sklandžiai eikite į kaklą.

Galite patobulinti metodą, išpilstydami tirpalą į formas ir užšaldydami. Kiekvieną rytą trintis tokiais kubeliais.
Bet metodas su ledu netiks žmonėms, kurių veido kapiliarai yra glaudžiai, paraudimai tik sustiprės.

Straipsnis yra informacinis, aš nereikalauju naudoti obuolių sidro acto, nes visi esame individualūs ir galbūt receptas jums netiks.

Verta pasitikrinti, ar nėra alergijos, tam užtepkite produktą ant riešo ir palaukite apie penkias minutes, jei viskas gerai, naudokite jį taip, kaip nurodyta.

Reklama