TOP3 Zodiako ženklai – 2021 metų valdovai: jiems seksis viskas

TOP3 Zodiako ženklai – 2021 metų valdovai: jiems seksis viskas Horoskopai

Nors 2020 metai nebuvo tokie geri, kaip tikėjomės, galime su džiaugsmu laukti 2021–ųjų. Naujieji Metai visose gyvenimo sferoje neša sėkmę – taip rodo žvaigždžių ir planetų išsidėstymas artėjantiems metams.

2021–aisiais tikrai užsigydysime 2020–aisiais atsivėrusias žaizdas. 0 Nors laimę žvaigždės žada visiems Zodiako ženklams, Svarstyklėms, Skorpionui ir Jaučiui seksis labiausiai.

JAUTIS

Pats sėkmingiausias laikas tai bus po Jaučio ženklu gimusiems žmonėms. Šiems žmonėms puikiai seksis darbe ir tai parodys finansinis atlygis. Jų karjeros kreivė artėjančiais metais stipriai šoktelės aukštyn, ypač pirmuosius devynis metų mėnesius. Geriausi mėnesiai jiems bus vasaris, balandis ir gegužė.

Šiais metais turėtų išsipildyti jų senos svajonės, o taip pat jie sulauks pripažinimo iš tų žmonių, kuriuos laiko savo autoritetais. Tie dalykai, kurie šeimos reikaluose pastaraisiais metais klostėsi nekaip, pagaliau susitvarkys.

Laimingi šių metų skaičiai Jaučiams – 7, 9, 8, 46 ir 69. Pagaliau įgausite pasitikėjimo savimi, kurio siekiate jau seniai, be to, šiais metais būsite stipriausi, todėl nepraleiskite 2021–ųjų veltui.

SKORPIONAS

Dėl Saturno ir Urano poveikio 2021–ieji ir Skorpionui bus sėkmingi metai. Naujieji Metai jiems suteiks racionalumo, ramybės, rimties, o taip pat atneš progresą, pažangą ir tolygų augimą – čia padės ryšys su Saule.

Skorpionui taip pat netrūks kūrybingumo ir strateginių idėjų. Tie, kurie nėra patenkinti esamais santykiais, sutiks naują užburiantį žmogų. Didelėms investicijoms geriausiai tinka laikas nuo rugsėjo mėnesio iki metų pabaigos.

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės, septintasis Zodiako ženklas, šiais metais turėtų tikėtis bendradarbiavimo, dvasingumo ir asmeninės brandos. Nors numatoma, kad nuo rugsėjo iki spalio vidurio Merkurijaus judėjimas bus retrogradinis, bendra situacija bus stabili.

Svarstyklės taip pat Naujaisiais Metais turėtų tikėtis paaukštinimų darbe, o geriausias patarimas joms bus karjeros sprendimuose nekreipti dėmesio į išorinius faktorius. Atsargumo labiau reikės šeštąjį ir septintąjį metų mėnesius, o kitu laiku visas seksis puikiai ir jaudintis nebus dėl ko.

Tai – tobuli metai santuokai ir meilei.

Reklama