Tragedija Jurbarke: sumušta septyniolikmetė po pasikėsinimo išžaginti kovoja dėl gyvybės, užpuolikas vis dar laisvėje

Tragedija Jurbarke: sumušta septyniolikmetė po pasikėsinimo išžaginti kovoja dėl gyvybės, užpuolikas vis dar laisvėje Kriminalai

Klasės vakarėlis Tauragės rajone vienai merginai baigėsi tragiškai – bendraamžis pasikėsino išžaginti ir sumušė merginą taip, kad jos nepažino net artimiausieji. Užpuolikas vis dar laisvėje, artimieji prašo visuomenės pagalbos.

Sveiku protu nesuvokiamas žiaurumo aktas prieš Eržvilko gimnazijos dešimtokę Karoliną įvyko gegužės 26-ąją. Mergina šiuo metu gydoma Kauno klinikų Reanimacijos skyriuje.

„Jai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma (juk daužė kovų menų prizininkas!..) Nuotraukos dėti negaliu, manau, būtų neetiška visų atžvilgiu… Kaip sakė liudininkai, jos veido nebuvo galima atpažinti“, – socialiniuose tinkluose išpublikuotame pagalbos prašyme teigė artima merginos giminaitė.

Dešimtokė šiuo metu kovoja dėl savo gyvybės. Labiausiai artimuosius ir merginos draugus piktina tai, kad užpuolikas praėjus parai po įvykio buvo paleistas į laisvę ir jau kitą dieną lyg niekur nieko ėjo į mokyklą.

Karolinos artimieji prašo pagalbos kovoje dėl teisingumo, nes užpuolikas, pasirodo, yra žinomos politikės, kuri praeityje taip pat jau buvo pakliuvusi į teisėsaugos akiratį, sūnus.

„Karolinos tėtė – kenčiantis begalinį skausmą, pasimetęs ir sugniuždytas dėl vienturtės dukros nelaimės. Ar daug galįs jai padėti ir ieškoti teisingumo, gaudamas nedidelį atlyginimą!?..
Prašyčiau draugų, pažįstamų, neabejingų smurtui žmonių parėmimo. Pinigėliai labai bus reikalingi ilgam tolimesniam Karolinos gydymui ir gero advokato samdymui“, – prašė merginos giminaitė.

Merginos gyvenimas nebuvo lengvas ir praeityje. Vos trejų autoavarijoje neteko mamos, buvo auginama tėvo ir močiutės.

„Ačiū Dievui ir gydytojams, kurių pagalba ji dar gyva… Ji labai jauna, 17 metų, bet išgyvenusi labai daug. Sulaukusi vos trejų metukų, neteko mamos (žuvo avarijoje). Po to persikėlimai gyventi iš vienų namų į kitus. Tėvui dukrelę auginti padėjo mama, sesuo. Mergina buvo stipri. Visada besišypsanti, maloni, skleidžianti aplinkui save meilę, džiaugsmą, šilumą. Niekada nesiskundžianti, trykštanti jaunatviška energija. Mokėsi gerai. Mylima mokytojų, draugų, klasės draugų ir, žinoma, tėvo šeimos narių ir giminaičių“, – šiltais žodžiais apie septyniolikmetę atsiliepė giminaitė.

Finansine parama Karolinai galima padėti pervedant lėšas į paramos sąskaitą: tėtis Dainius Sandargas LT 6373000 1010 228 9496 arba Karolis Sandargas PayPal [email protected], paskyroje galite parašyti PARAMA.

Reklama