Tragiška meilės istorija: vaikinas pasitraukė iš gyvenimo, kai sužinojo, kad jo mergina – 64 metų vyras

Naujienos

24 metų italo susirašinėjimas su 20 metų internetine meile baigėsi tragiškai. Kaip pranešė Italijos spauda, „jauna mergina“ buvo 64 metų vyras. Abu šios dramos dalyviai nusižudė.

Daniele’is iš Forlimpopolio miesto su 20-mete Irene susipažino internetu. Jie susirašinėjo dvejus metus, parašė daugiau nei aštuonis tūkstančius žinučių, kuriose jau planavo šeimą. Vaikinui kilo įtarimų, kai jis pastebėjo, kad Irene ir vieno modelio nuotraukos yra panašios. Kai Daniele’is tiesiai paklausė, mergina nustojo bendrauti. Tada vaikinas nusižudė, palikęs laišką savo šeimai.

Tėvai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad mergina apsimetė 64 metų vyras Roberto Zaccaria. Galiausiai jis buvo nubaustas 825 eurų bauda už apsimetinėjimą, tačiau kaltinimas dėl kito asmens mirties buvo panaikintas. Mirusiojo tėvai nebuvo tuo patenkinti ir pasidalijo šia istorija su televizija. R. Zaccaria pasirodė prieš kamerą su neįgaliojo vežimėlyje sėdinčia sena motina, tačiau užsidengęs veidą.

„Tai buvo pokštas. Jei jis turėjo problemų su galva, tai ne mano kaltė“, – teisinosi R. Zaccaria.

Kai ši istorija pasklido žiniasklaidoje ir tėvai parašė laišką Italijos ministrui pirmininkui, klausdami, ar jų sūnaus gyvybė tikrai verta 825 eurų, motina aptiko R. Zaccarios kūną namuose, ant grindų. Vyksta tyrimas, tačiau teisėsaugininkai neabejoja, kad tai – savižudybė.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!