Tragiška netektis – gindami Bachmutą žuvo kartu tėvas ir sūnus

Naujienos

Gindami Rytų Ukrainos miestą Bachmutą kartu žuvo tėvas ir sūnus Olehas ir Mykyta Chomiukai. Apie Ukrainos gynėjų žūtį pranešė 241-oji Kyjivo miesto teritorinės gynybos brigada.

Kovos draugai Olehą ir Mykytą vadino „Choma“ ir „Choma jaunesniuoju“, nes tėvas ir sūnus buvo neatsiejami. Kaip rašo „Focus“, kartu jie kariavo išlaisvindami Kyjivą, Charkivą ir Chersoną, o vėliau išvyko kariauti į Donecką – kautis dėl Bachmuto.

„Tėvas Olehas, šaukiniu „Choma“, ir jo sūnus Mykyta, šaukiniu „Turistas“, nuo pirmųjų plataus masto puolimo dienų išvyko ginti savo krašto kaip teritorinės gynybos pajėgų dalis. Tėvas ir sūnus kartu gynė Ukrainą kaip mūsų 206-ojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų teritorinės gynybos bataliono dalis ir kartu didvyriškai žuvo kovose“, – rašoma teritorinės gynybos brigados pranešime.

Kovo 9 d. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karys Dmytro Hrystiukas „Facebook“ pasidalijo Oleho ir Mykytos žūties aplinkybėmis.

„Jie žuvo netoli Bachmuto. Tėvas pridengė sūnų, bet sviedinys sprogo šalia jų galvų. Abu žuvo. Kartu. Kartu, kaip ir eidami šio karo keliais… Tėvas ir sūnus vienas šalia kito. Neįtikėtini vyrukai, kurie norėjo tobulėti, kovoti, laimėti ir gyventi. Vyrukai dabar su Viešpačiu. Žinau, jie jau saugo dangų virš Ukrainos. Amžiną atilsį. Šlovė didvyriams!“ – rašė D. Hrystiukas.

Didvyrių laidotuvės vyks kovo 10 d. Kyjive.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!