Trumpas kirpimas moterį išsitaršiusiais plaukais pavertė stilinga gražuole

Trumpas kirpimas moterį išsitaršiusiais plaukais pavertė stilinga gražuole Įdomybės

Garsus kirpėjas ir stilistas Hopkinsas iš tiesų daro stebuklus. Talentingasis Kristoferis pavargusias, išbalusias moteris, kurioms per 50 metų, paverčia tikromis gražuolėmis.

Terri Crowns iš Teksaso

Praėję metai šiai 55-erių metų moteriai buvo itin nemalonūs. Jos šeima pergyveno tris tornadus. Be to, jie neteko dviejų šuniukų. Dėl šios priežasties jie nusprendė pakeisti gyvenamąją vietą.

Bet ir čia Terri nesijautė sava. Vieniša. Ji visą laiką sėdėjo namuose, kol vaikai buvo mokykloje, o vyras dingdavo darbe.

Terri nustojo rūpintis savimi ir savo išvaizda. Ji neturėjo net šukuosenos. Tiesiog buvo ilgais išsitaršiusiais plaukais. Be to, Terri nuoširdžiai manė, kad palaidi plaukai ją jaunina. Bet ji klydo.

Tik Terri vyras tikėjo, kad žmona savo gyvenime laikui bėgant ryšis permainoms.

Populiarus salonas

Jaunystėje stilistas Hopkins buvo populiarus daininkas. Atlikdavo savo kūrybos dainas. Paskui atrado kitą pašaukimą. Jį net pavadino „Pokyčių magu“. Jis tris dešimtmečius keičia vyresnio amžiaus moterų įvaizdį. Ir jos jaučiasi patraukliomis ir jaunesnėmis.

Saloną Kristoferis atidarė 1990 m. Mineapolyje. Po 4 metų jį pavadino įvaizdžio centru „The Makeover Guy ®“

„YouTube“, „Twitter“ ir „Facebook“ jis įkelia savo darbų įrašus. Šiais vaizdo įrašais daug kas žavisi.

Kai Terri ryžosi atvykti į Kristoferio studiją, jos palaikyti atvyko visa šeima.

Meistras iškart suprato, ko reikia Terri. Jos išsitaršę ilgi plaukai virto trumpu stilingu kirpimu. Visiems patiko ir naujas auksinis moters plaukų atspalvis.

Svarbiausia, kad toks švelnus įvaizdis labai derėjo su Terri charakteriu, jos vidiniu pasauliu.

Profesionalus makiažas, kurį padarė pats stilistas, moterį atjaunino keliais dešimtmečiais. Ir vienu prisilietimu nuo jos veido nutrynė rūpesčioų ir jaudulio pėdsakus.
Ji atrodo kaip karalienė!

Vyras su vaikais susižavėję žiūrėjo į naują, šiek tiek nepažįstamą Terri. Džiaugėsi tokiu pokyčiu.

Ji ir pati buvo patenkinta pokyčiais ir pareiškė, kad daugiau neketina sėdėti namuose užsidariusi. Ir vėl pradės dirbti, aktyviai gyventi ir bendrauti su dauguma žmonių.

Reklama