Trys būdai kaip numesti svorio nebadaujant ir nesportuojant

Įdomybės

Kaip mums visiems patiktų, kad pertekliniai centimetrai ant juosmens išnyktų savaime… Bet palaukite! Nesijaudinkite – tai visiškai įmanoma!

Rado kelis alternatyvius būdus, kaip numesti tuos papildomus kilogramus nesilankant sporto salėje ar nesilaikant dietų kaip išprotėjus.

Kvėpavimas

Pagrindinė kvėpavimo gimnastikos taisyklė – įkvėpti ir iškvėpti reikia ne krūtine, o skrandžiu. Plonas juosmuo, suplyšę pilvo raumenys, stiprūs pilvo raumenys – viskas įmanoma, jei atliekate visą kvėpavimo pratimų komplektą .

Kontrastinis dušas

Šis metodas yra gana paprastas ir dažnai kartu su kitomis procedūromis. Baigdami praustis po dušu, vandenį padarykite lediniu šaltu ir karštu . Toks kontrastinis dušas ne tik atsikratys antsvorio, bet ir išvaikys tokias ligas kaip aritmija, nutukimas, vegetovaskulinės disfunkcijos, pirminė hipertenzija, celiulitas. Tačiau taip pat yra keletas kontraindikacijų .

Masažas

Geriausi masažo tipai kovojant su riebalais yra taurelės, vandens, medaus ir žnyplės. Jie padeda suskaidyti riebalų sankaupas , gerina kraujotaką priekinėje pilvo dalyje ir normalizuoja žarnyno judrumą. Šias procedūras galite atlikti tiek patys namuose, tiek specialiuose salonuose. Jie turėtų būti atliekami sistemingai ir ciklais.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!