Trys paprastos rudens lygiadienio piniginės apeigos

Trys paprastos rudens lygiadienio piniginės apeigos Įdomybės

Rudeninė lygiadienis laikomas valdžios laiku, kai kiekvienas žmogus gali pakeisti savo gyvenimą ir likimą. 2020 m. Šis renginys vyks rugsėjo 22 d., O ritualai, skirti atsikratyti skurdo, turėtų būti tam skirti.

Yra daugybė energetiškai stiprių dienų, kai pati Visata yra palanki tiems, kurie siekia pagerinti savo gyvenimo kokybę, o rudens lygiadienis yra viena iš jų. Šią dieną ekspertai rekomenduoja sutelkti dėmesį į materialinės gerovės pritraukimą, rasti būdą padidinti finansinius srautus ir atrasti naujų talentų, kurie pritrauktų pinigų. Paprastų ritualų ir nuoširdaus noro dėka bus galima susidoroti su visais sunkumais kelyje į laimingą ir savarankišką gyvenimą.

Piniginis ritualas rudens lygiadienio metu

Rudens lygiadienio dieną paprasta ceremonija padės pritraukti materialinę gerovę. Visi pinigai ryte išimami iš piniginės, o po to jiems grąžinami po vieną banknotą ar monetą, sakant:
„Į savo piniginę įsidėsiu tiek, kiek noriu. Kiekvieni pinigai pritrauks klestėjimą, apsaugos mane nuo nuostolių. Monetų skambėjimas nesiliauja, piniginė sėkmė manęs neatsisveikina “.
Prieš išeidama iš namų reikia sukratyti pilną piniginę, kad pinigai žinotų, kur juos grąžinti ir kur jų tikimasi.

Apeigos rinkti pinigus rugsėjo mėn

Galite tapti finansiškai nepriklausomas, jei į rudens lygiadienį kiekvienoje avalynės poroje įsidėsite blizgančių monetų. Jie paliekami parai, o tada perkeliami į taupyklę, kad pritrauktų finansinę gerovę. Paskutinės dedamos monetos iš paskutinės dėvėtos poros su užrašu:
– Pinigai grįžta į pinigus, jie neša sau pelną, nepravažiuoja, įeina į mano duris.
Po to kasdien apie monetą pranešama piggy bankui, kad finansinis srautas neišdžiūtų ir materialinė gerovė niekada nepraeitų.

Pinigų rinkimas rugsėjo 22 d

Lygiadienio dieną vykstantis ritualas padės praturtėti. Rugsėjo 22 d. Jie kruopščiai nuplauna grindis iš anksto paruoštu piniginiu vandeniu, juo nuvalo duris ir langus, o paskui panaudotą vandenį užpila namo slenksčiu. Po valymo kambarių kampuose išklojamos monetos ir atidaromi visi langai bei durys, kad piniginė energija patektų į namus.
Monetos sulankstomos į stiklainį ir dedamos į nuošalią vietą, periodiškai jas pakeičiant, kad finansinė energija nestovėtų.
Rudens lygiadienio dieną galima surengti ne tik pinigines apeigas, bet ir tas, kurios skirtos pokyčiams į gerąją pusę. 2020 m. Kiekvienas galės išsakyti brangų norą, kreipdamasis į Visatą, siekdamas įgyvendinti seną svajonę, taip pat atsikratyti visų nereikalingų dalykų. Norėdami tai padaryti, rudens lygiadienio dieną jie išmeta šiukšles, kad atsirastų vietos kažkam naujam. Tai gali būti ne tik dalykai, bet ir mintys, pasenę planai bei toksiškos pažintys ir santykiai.
Reklama