Trys septynetukai yra specialus skaičius numerologijoje.

Trys septynetukai yra specialus skaičius numerologijoje. Įdomybės
Daugelį žmonių domina nuostabi skaičiaus 777 reikšmė. Nors iš tikrųjų skaičius 7 turi daug reikšmių, šis skaičius pats simbolizuoja saugumą ir saugumą, tačiau jei žmogus šį skaičių sutinka pakartotinai, jis simbolizuoja sėkmę.
Trijų septynių derinys turi skirtingas prasmes, tačiau visų pirma jis turi daug teigiamų aspektų, tokių kaip: intuicija, vaizduotė, kilmė, idealizmas, dvasingumas, įkvėpimas, jautrumas. Trivietis 7 taip pat reiškia sėkmę, tačiau šis skaičius taip pat siejamas su depresija, susvetimėjimu, mažuma, depresija, nerimu ir kt.
777 numerologijoje simbolizuoja tai, kad angelai sveikina žmogų arba pripažįsta jo pasiekimus. Jie rodo, kad sėkmė su žmogumi yra viskuo, ką jis daro. Tai ženklas, kad jo laukia šviesi ateitis ir gyvenimas jam šypsosi. Jei žmogus sutinka trigubą septynetą savo gyvenime, tada jis tikrai turi ką pasveikinti! Jis gali tik sunkiai dirbti ir nepasiduoti, nes visos šios pastangos duoda sau naudos, ir netrukus žmogus pamatys, kaip tai veikia jo gyvenimą.

Re-simbolika Nr. 7

Katalikų bažnyčioje skaičius 7 yra labai svarbus, nes jis labai susijęs su daugeliu Dievo poelgių ar aspektų. Bet tai taip pat siejama su 7 mirtinomis nuodėmėmis, septyniomis epidemijomis, kurias patyrė Egiptas, skaičius 7 Apokalipsės knygoje pasitaiko kelis kartus, septynios vaivorykštės spalvos ir todėl daugelis kitų sutapimų.
Skaičių seka 777 dažniausiai nerodoma dažnai, tačiau jei taip pasirodo, tai visada geriausia. Šio skaičiaus skleidžiamos vibracijos turėtų priversti žmogų jaustis laimingu.

Ką daryti, jei žmogus susiduria su trim septyniais?

  1. Reikia būti socialesniu. Jis turėtų atkreipti dėmesį į savo socialinį ratą, nes jis turės galimybių, kurių nereikėtų praleisti.
  2. Tai rodo galimą pastarųjų metų jo pastangų sėkmę.
  3. Žmogus turi išmokti džiaugtis. Svarbu stengtis linksmintis ir viskuo džiaugtis bei vengti piktnaudžiavimo santykių.

Pranešimai, siunčiantys 777 žmones

Taigi, jei ši figūra pasirodys pakartotinai?
  1. Visos per metus įdėtos pastangos buvo to vertos, ir sėkmės netrukus sulauksite, jūs negalite pasiduoti.
  2. Ateina puikios naujienos, ir žmogus neturėtų būti šešėlyje, todėl turėtumėte būti optimistiškas ir pozityvus.
  3. Bus naudinga išmokti medituoti ir rūpintis savo siela, mėgautis ir, visų pirma, būti dėkingam už viską, kas vyksta.
Reklama